Partička Support Lesbiens má na svém kontě videoklip k písni The City. K natáčení si vybrali lokaci lesa u Ejpovic, který vypadal jako místo z kultovního snímku Záhada Blair Witch.

Ke stoce, ve které se většina klipu odehrává, nevedla navíc žádná přístupová cesta, a tak si členové skupiny vyzkoušeli i slaňování. Navíc v noci a s nástroji na zádech! „Byl to pro mě zase nový zážitek, skutečné punkové video. Celý klip jsme natočili za cca 10–12 hodin, což je, myslím, slušný výkon,“ komentoval akci zpěvák Czenda Urbánek.

Videoklip The City i stejnojmenný singl, který již úspěšně rotuje na českých rádiích, pochází ze zbrusu nového alba Support Lesbiens „Leave A Message +420 602 30 30 35“, které vyšlo 28. října. Telefonní číslo, které je netradiční součástí názvu desky, slouží skupině a jejím fanouškům k oboustrané výměně vzkazů. „Asi každý po sobě chceme zanechat nějaký odkaz, což je hlavním motivem tohoto názvu. Navíc ale reflektuje skutečnost, že žijeme v době, kdy je mobilní telefon neodmyslitelnou součástí naší existence. Ať s tím souhlasíme, nebo ne, pravdou je, že komunikace formou textovek je fenoménem, který pomalu ale jistě zastiňuje verbální komunikaci,“ dodal Urbánek.

Číslo kapela zprovoznila v den vydání desky a už teď na něj přišly desítky vzkazů od fanoušků.