Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Supertrapas Jara Slávika: Na Facebooku, kde se vytahuje výletem do Alp, ho zpražil naštvaný věřitel, to musíte vidět!

Jaro se pochlubil výletem do Alp, jeho veřítel slavným dlužníkem...
Zdroj: Coyotak Pictures, Facebook, koláž: Roman Gregor - ČD, divize Jídelní a lůžkové vozy

Manažer světových hvězd a osobní přítel Anastacii a Phila Collinse si na sociální síti uřízl pořádnou ostudu.

Včera se chtěl přes aplikaci na svém chytrém telefonu pochlubit přímo z terénu výletem, konkrétně pročišťovacím a jistě luxusním pobytem v alpském středisku Dachstein.

To se evidentně nelíbilo slovenskému muzikantovi z kapely The Faces a bývalému spolupracovníkovi Lucie Bílé a Vaša Patejdla (59) Jožovi Buntajovi (51), který pod Slávikův status o "Alpském čištění hlavy" nekompromisně napsal: "Jarko, co kdybys vyčistil naše vztahy a poslal mi peníze za Neckáře?" s dodatkem, že trpělivý je dost, ale čtyři měsíce jsou holt čtyři měsíce.

Nechce se nám věřit, že by Jaro někomu dlužil peníze a zřejmě se jedná o útok šíleného fanouška, ale Jaro Slávik (38) status dosud nesmazal a dotyčného nezablokoval, takže kdoví, o co jde. Jen doufáme, že ty peníze nejsou zálohou za likvidaci Vaška Neckáře či zda se kauza netýká hokejového internacionála a vítěze Stanley Cupu Standy Neckáře.

Víte něco bližšího? Viděl někdo z vás v posledních čtyřech měsících Václava Neckáře živého a zdravého? Volejte linku 158 nebo pište na redakce@extra.cz.

Související články

Další články