Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Superstárista Tomáš Savka pořádně zfotrovatěl: První dítě mu porodí o 12 let starší Zuzana (46)

Tomáš Savka pořádně zestárl.
+ Dalších 10 fotografií
V roce 2003 se účastnil pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. Od té doby také Tomáš Savka (34) pořádně zestárl. Doslova zfotrovatěl. Však také tatínkem za chvíli bude. Prvního potomka mu porodí o dvanáct let starší manželka Zuzana Pokorná (46).

Tomáše Savku si ze SuperStar všichni pamatují jako mladého chlapce, ale od jeho účasti v soutěži už uběhl nějaký ten pátek a muzikálový zpěvák se teď těší na prvního potomka, kterého mu na svět přivede jeho manželka Zuzana Pokorná.

Na miminko se oba moc těší, a tak není divu, že se objevili na otvíračce nově rozšířené prodejny Špuntík v Radotíně, která prodává dětské vybavení. Zkušenosti s rodičovstvím mohl získat od ostatních návštěvníků akce. Vyskytla se tam totiž i těhotná Lejla Abbasová nebo zkušený tatík Miroslav Etzler.

A hlavně – Tomášova manželka je ostřílená matka, která má už tři syny se šéfem baletu Jiřím Pokorným, se kterým se kvůli mladému Savkovi rozvedla…

Mohlo by vás zajímat

Další články