Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

SuperStar začíná v únoru, Nova na jaře nabídne i MasterChefa nebo Kameňák

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 13 fotografií
Jaro na Nově
Jaro v televizi Nova bude nabité novinkami. Vrací se pěvecká show SuperStar, do jejíž poroty usedne Leoš Mareš nebo Monika Bagárová. Těšit se můžete i na pokračování kulinářské soutěže MasterChef Česko nebo nové díly seriálu Kameňák. V seriálové novince Co ste hasiči si zahraje Petr Rychlý a Václav Kopta.

Na jaře 2020 se na obrazovky televize Nova vrací oblíbené stálice, těšit se ale můžete i na úplné novinky.

Návraty i novinky

SuperStar: Porota ve složení Pavol Habera, Monika Bagárová, Leoš Mareš, Patricie Pagáčová a Marián Čekovský začne úřadovat 16. února.

MasterChef Česko: Populární kulinářská show se vrací začátkem února, bude v ní řada novinek. Třeba imunitní výzva, ve které se účastník může vyhnout vyřazení, sonda do národní kuchyně nebo venkovní vaření.

Co ste hasiči: V seriálové novince ztvárňuje hlavní roli velitele hasičů Petr Rychlý, úplatného starostu si zahraje Václav Kopta, který půjde hasičům po krku. Datum premiéry zatím Nova tají.

Kameňák: Nové epizody komediálního seriálu se začínají vysílat od 14. února. Starosta Václav Vydra a jeho zástupce Pavel Kikinčuk budou i nadále usilovat o vítězství v soutěži Pozitivní město roku a o sto milionů korun s ní spojených.

Specialisté: Pokračování krimiseriálu odstartuje 27. ledna. Jakuba Štáfka a Zuzanu Kajnarovou nahradí Eva Leimbergerová a Jacob Erftemeijer.

Utajený šéf: Reality show z prostředí různých zaměstnání se také vrátí, zatím se však neví kdy.

Po vánoční pauze už se na obrazovky vrátila i reality show Výměna manželek, vysílají se i nové díly nekonečných seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě.

Spekulace

Prezident Miloš Zeman už nebude poskytovat pravidelné rozhovory televizi Barrandov. Mluví se o tom, že by je mohla začít vysílat právě Nova. „Nyní se k tomu nebudeme vyjadřovat,“ mlží Martin Šnýdr z tiskového oddělení televize. Tak se necháme překvapit.

Související články

Další články