Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

SuperStar začíná v únoru, Nova na jaře nabídne i MasterChefa nebo Kameňák

SuperStar začíná v únoru, Nova na jaře nabídne i MasterChefa nebo Kameňák
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 13 fotografií
Jaro na Nově
Jaro v televizi Nova bude nabité novinkami. Vrací se pěvecká show SuperStar, do jejíž poroty usedne Leoš Mareš nebo Monika Bagárová. Těšit se můžete i na pokračování kulinářské soutěže MasterChef Česko nebo nové díly seriálu Kameňák. V seriálové novince Co ste hasiči si zahraje Petr Rychlý a Václav Kopta.

Na jaře 2020 se na obrazovky televize Nova vrací oblíbené stálice, těšit se ale můžete i na úplné novinky.

Návraty i novinky

SuperStar Porota ve složení Pavol Habera, Monika Bagárová, Leoš Mareš, Patricie Pagáčová a Marián Čekovský začne úřadovat 16. února.

MasterChef Česko Populární kulinářská show se vrací začátkem února, bude v ní řada novinek. Třeba imunitní výzva, ve které se účastník může vyhnout vyřazení, sonda do národní kuchyně nebo venkovní vaření.

Co ste hasiči V seriálové novince ztvárňuje hlavní roli velitele hasičů Petr Rychlý, úplatného starostu si zahraje Václav Kopta, který půjde hasičům po krku. Datum premiéry zatím Nova tají.

Kameňák Nové epizody komediálního seriálu se začínají vysílat od 14. února. Starosta Václav Vydra a jeho zástupce Pavel Kikinčuk budou i nadále usilovat o vítězství v soutěži Pozitivní město roku a o sto milionů korun s ní spojených.

Specialisté Pokračování krimiseriálu odstartuje 27. ledna. Jakuba Štáfka a Zuzanu Kajnarovou nahradí Eva Leimbergerová a Jacob Erftemeijer.

Utajený šéf Reality show z prostředí různých zaměstnání se také vrátí, zatím se však neví kdy.

Po vánoční pauze už se na obrazovky vrátila i reality show Výměna manželek, vysílají se i nové díly nekonečných seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě

Spekulace

Prezident Miloš Zeman už nebude poskytovat pravidelné rozhovory televizi Barrandov. Mluví se o tom, že by je mohla začít vysílat právě Nova. "Nyní se k tomu nebudeme vyjadřovat," mlží Martin Šnýdr z tiskového oddělení televize. Tak se necháme překvapit.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy