Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

SuperStar v ohrožení: Soutěžící riskují zdraví

Porota SuperStar 2021.
Zdroj: Se souhlasem TV Markíza
+ Dalších 7 fotografií
PROBLÉM

V neděli odstartovaly finálové přímé přenosy letošní SuperStar. I když televize Nova samozřejmě dodržuje všechna hygienicko-epidemiologická opatření, přesto u soutěžících udělala rozhodnutí, které dost překvapuje a ve své podstatě může i ohrozit soutěž. Redakce eXtra.cz má nové zákulisní informace.

Při SuperStar se žije v hotelu

Dlouhá léta totiž platilo, že účastníci finále SuperStar od prvního kola až do samotného konce bydleli v hotelu, který jim platila televize.

Výhody to mělo pro obě strany: mimopražští měli kde přespat a i ti místní byli kdykoli k ruce produkci a mohli plnit úkoly spjaté s touto pěveckou reality show.

Komplikace

Jenže jak jsme se dozvěděli od spolehlivého člena letošního štábu, tentokrát evidentně stejná podmínka s bydlením neplatí. „Zhruba půlka z nich, kteří bydlí v Praze nebo tu mají u koho být, v hotelu nespí. I po přenosu v neděli jeli domů,“ řekl pro eXtra.cz dobře informovaný zdroj.

A to v dnešní kritické době, kdy se konkurenční StarDance kvůli šíření covidu dostala už do velkých průšvihů, aby měla vůbec jak vysílat, zdá jako dost velký risk.

Nebezpečí

Nechápu to. Můžou tím pádem lítat bůhvíkde, roznášet a přitáhnout bůhvíco. Tohle je strašně drahý projekt za desítky milionů a nemohou si dovolit jediný problém s covidem. Měli by je všechny držet na tom hotelu pod zámkem a nikam je nepouštět. Těch pár týdnů to děcka vydrží,“ myslí si náš informátor.

Snad se ale riskování Nově vyplatí a k žádnému ohrožení dalších přímých přenosů i přes sílící pandemii nedojde.


Související články

Další články