Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

SuperStar v aroganci? Bára Piešová si na slávu teprve zvyká a hraje si na Madonnu

SuperStar v aroganci? Bára Piešová si na slávu teprve zvyká a hraje si na Madonnu
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
co řekla?
Zpočátku byla šedá myš a ke konci pěvecké show z ní v maskérně udělali královnu. Barbora Piešová (19) je vítězkou letošní SuperStar 2020, ale jako slavná osobnost v tom ještě neumí tak dobře chodit. I přes odměřené a mírně arogantní vystupování nakonec kývla na rozhovor. Odpovídala velmi úsečně. Báro, nejsi žádná Madonna. Nejdříve na sobě začni makat, pýcha a hvězdné manýry určitě pár měsíců počkají.

Na casting SuperStar 2020 dorazila Barbora Piešová v culíku a šedé mikině. Svým hlasem však naprosto odzbrojila porotu a dostala se až do samotného finále. Během soutěže z ní v maskérně udělali naprostou krásku, i když ona sama upozornila, že se chystá vrátit ke svým teniskám a sčesaným vlasům.

Fanouškům se zdá chladná

Výhru Bára nijak zvlášť neřešila, zpočátku byla v šoku a moc toho nenamluvila. Dnes to bere "v pohodě", jak sama oznámila redakci eXtra. Lidé po jejím vystupování začali reagovat poněkud negativně. "Vždyť je jako ledová královna," psali pod příspěvky spojené s ní. "Je úplně chladná, až je mi zima," přidávají se další.

Barbora nám prozradila, že jí vůbec nepřišlo, že by byla vůči fanouškům nebo soutěži chladná jako led Zároveň diváci pěvecké show řešili, jestli to myslí s těmi tlumiči do auta vážně, chce si je totiž za výhru koupit. Za ty však nezaplatí nijak závratnou částku, takže jsme se zeptali, zda to byl jen vtip.

"No jasně, že jsem to myslela vážně, ale ještě se s tím nedá nic dělat," přiznala Bára.

"Myslím si, že je moje věc, co udělám s ostatními penězi," odpověděla chladně Bára, když jsme se jí ptali, jak naloží se zbytkem výhry.

Pracuje se na novém albu

Možná si nová hvězdička ještě zvyká na to, že se o ní bude často hovořit. Potěšila však tím, že už pracuje na vlastní tvorbě. "Na všem se pracuje, dáváme do toho s mým týmem energii a doufám, že to vyjde co nejdříve," prozradila Bára. Brzy se tak můžeme těšit na písně nebo rovnou celé album! Ještě jednou Barče gratulujeme.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy