Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

SuperStar už má favoritku: Patnáctiletá Diana uchvátila porotu, vidí ji ve finále

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
SuperStar 2020
SuperStar 2020 je sice na začátku, u poroty už ale jasně vede takhle usměvavá kráska. Teprve patnáctiletá Diana pochází ze Slovenska, ale už delší dobu žije ve Španělsku. Její rodiče jsou muzikanti a mají tam práci. Dcera po nich zdědila jen to nejlepší, poklonu jí dokonce vysekl i Pavol Habera (57).

Narodila se na Slovensku, ale s rodiči se přestěhovala do Španělska. Diana (15) na castingu SuperStar 2020 předvedla hudební nadání, kterým se v jejím věku může pyšnit málokdo. „Vidíš to, někdo přijde a je sympatický, už když s ním jenom mluvíme,“ radoval se Habera.

Po dívčině zpěvu už jásala celá porota. „Málem jsem spadla ze židle!“ hlásila Monika Bagárová (25). Hvězda nekonečné Ulice Patricie Pagáčová (31) emoce také neuhlídala a musela jít Dianku obejmout. Ta od porotců slyšela bez jediného zaváhání pětkrát ano!

„Kdybych měla tu možnost, tak bych zařídila, abys šla rovnou do finále,“ řekla Monika s tím, že nepochybuje, že se tam probojuje i bez toho.

Habera: Cítím se méněcenný

„Rodiče na tebe mohou být pyšní,“ dodal uznale Marián Čekovský (42). Bagárová si do castingové místnosti pozvala i Dianinu maminku, aby na vlastní oči viděla, kdo má ten zázračný hlas na svědomí. Leoš Mareš (43) se chopil příležitosti a osvěžil svou španělštinu. „Hasta pronto! (Brzy na shledanou!)“ pochlubil se svými jazykovými dovednostmi.

Z nadšení poroty je zřejmé, že letošní SuperStar má první favoritku na vítězku. „Cítím se normálně méněcenný. Takhle dnes zpívají děti? Vždyť se před chvílí teprve narodila!“ kroutil závěrem Habera s respektem hlavou.

Související články

Další články