Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

SuperStar Tereza Mašková radikálně změnila vzhled a fanoušci kulí oči: Co to má proboha být?

Tohle je docela radikální proměna.
+ Dalších 6 fotografií
Vítězka SuperStar 2018 Tereza Mašková (22) má velmi dobře našlápnuto stát se opravdovou hvězdou. I přesto, že se našli lidé, kteří byli přesvědčeni o tom, že po skončení SuperStar to nikam nedotáhne a všichni na ni zapomenou, tak Tereza dokazuje opak. Jednou věcí ale své fanoušky pořádně zaskočila, a tou je její nová image. Spousta z nich Terezu ani nepoznala. Co to má znamenat?

Tereza Mašková má s pěveckými reality show bohaté zkušenosti. Už ve čtrnácti letech se objevila v Česko Slovensko má talent, kde ohromila porotu svým perfektním hlasem. Tenkrát to byla ale taková malá a nevyzrálá cácorka, takže kdovíjaký úspěch se nekonal.

O osm let později si ale řekla, že by to mohla zkusit v SuperStar. A dobře udělala. Razantně změnila svoji image, zhubla a chtěla se odlišovat od ostatních. Tohle všechno v kombinaci s hlasem jako zvon jí zajistilo vítězství.

U Terezy jsme zvyklí na to, že svůj zevnějšek mění každou chvíli. Tentokrát se to ale moc nepovedlo. Alespoň tedy podle fanoušků. Tereza na sociálních sítích zveřejnila snímek, ze kterého byli lidé poměrně dost v šoku.

„Kvůli přehnanému líčení si není vůbec podobná,“ zněl jeden z komentářů, který byl následně odstraněn. Někteří si mysleli, že se jedná o výrazné líčení kvůli soutěži Tvoje tvář má známý hlas, ale není to tak.

„Toto je můj civil. Koupila jsem si novou modrou rtěnku a chtěla jsem ji vyzkoušet. Nejedná se o kostým,“ vyjádřila se Mašková pro eXtra.cz. A co říkáte na její líčení vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články