Emoce v přímých přenosech SuperStar začínají nabírat na obrátkách. Finalisté mezi sebou mají čím dál užší vazby a o moc lépe na tom není ani porota. Titul „plačky“ tohoto večera jasně získala Ewa Farna (19), kterou tentokrát stylisté oblékli do konzervativního modelu bez jakýchkoliv provokativních prvků.

Páté finálové kolo SuperStar, kdy se zpívaly legendární české a zahraniční hity, skončilo prohrou pro Jaroslava Smejkala (21). Píseň od skupiny The Police Every Breath You Take nezvládl podle poroty úplně podle představ a stejný názor měli zřejmě i diváci, kteří showmana poslali domů.

Večer plný napětí a silných emocí začal gradovat ve chvíli, kdy Kristína Debnárová vystoupila s písní od zpěvačky Cher Believe. Její interpretace naprosto odrovnala Ewu Farnou, která se rozbrečela jako želva. „Tohle je reklama na voděodolnou řasenku,“ snažila se odlehčit situaci Farna, ale kdovíproč zrovna tato píseň v ní vyvolala takovou nálož smutku.

Největší šok ale pro Farnou přišel, když se rozhodlo, že právě Smejkal opustí finále SuperStar. Oblíbenec zpěvačky se stejně jako ona neudržel a z jeho očí se začaly valit slzy jako hrachy. Farna přispěchala Jaroslava utěšit alespoň prosbou, jestli si s ní někdy v budoucnu zazpívá. Slzavé barrandovské údolí zřejmě čeká pořádně slaná potopa, protože jak řekl porotce Ondřej Soukup (61), bude to kolo od kola jen horší.