Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

SuperStar se blíží mílovými kroky: Porotci v čele s Haberou už jsou na značkách!

To je pěkná sebranka.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Páté pokračování společné československé SuperStar je za dveřmi. Kromě samotných soutěžících, kteří postoupili z castingů, se už pilně připravují i porotci. Paľo Habera (55), Katarína Knechtová (36), Ben Cristovao (30) a Matěj Ruppert (39) si cvakli hodně bláznivé selfíčko.

Nejznámější pěvecká soutěž SuperStar je po třech letech opět tady. V rolích porotců se představí legenda slovenské muziky Paľo Habera a zpěváci Katarína Knechtová, Ben Cristovao a Matěj Ruppert. Ti už se, stejně jako diváci, nemohou dočkat, až to celé 24. února vypukne.

„Porota jako víno. Jakože co porotce, to inteligent? Pracujeme, jenom se z nás kouří,“ napsal Habera k selfíčku, na kterém všichni porotci vypadají jako v pořádném rauši.

A hvězdná nebude jenom porota, ale i moderátorka. Tou se nakonec stane krásná Jasmina Alagič (28) s exotickými kořeny. Máme se na co těšit!

Související články

Další články