Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

SuperStar Šárka Vaňková je spokojenou ženou: Jako vizážistka ovládá kus Slovenska

Zdroj: archiv
+ Dalších 35 fotografií
daří se jí
Už je to hodně dávno, co Šárka Vaňková (30) získala druhé místo v pěvecké soutěži SuperStar. Tehdy jí bylo šestnáct let a měla před sebou hodně slibnou kariéru. Jenže Šárčin život se po soutěži a vystoupení v několika muzikálech změnil o 180 stupňů. Dnes už je to dospělá a především krásná žena, která se rozhodla změnit vše od základu. Sekla se zpěvem a dala se na dráhu profesionální vizážistky.

Před časem se Šárka odstěhovala na Slovensko do Bratislavy, kde začala zcela od nuly. Dala se kariérně na dráhu vizážistky a brzy začala sklízet vytoužené ovoce.

"Jsem šťastná. Bylo to tehdy těžké rozhodnutí, ale nelituji ničeho... Dnes se živím jako vizážistka a kromě toho se specializuji na vlasovou kosmetiku. Nedávno jsem se stala i obchodní zástupkyní pro západní Slovensko jedné světově známé značky profesionální vlasové kosmetiky, což je pro mě velký kariérní posun," řekla eXtra.cz půvabná Šárka, která před více než třemi lety opustila Česko kvůli vztahu. Rozhodla se poslechnout hlas svého srdce a odcestovat za mužem svých snů, se kterým tvoří pár šest let.

Přitom měla všechno... Díky SuperStar měla slávu, peníze i skvěle rozjetou kariéru zpěvačky. Po soutěži jí s nadsázkou řečeno ležel svět u nohou. "A pak to přišlo, rozhodla jsem se u sebe něco změnit. Nelituji ničeho," pokračovala Šárka, která se řadí k lidem s mimořádným hudebním nadáním. I když dnes se hudbou už neživí, nevylučuje, že by se na pěvecké pódium vrátila. "Je to otázka do budoucna, zpívání mám pořád ráda, uvidíme," usmívala se pohledná Šárka.

A jak jí jde práce vizážistky a kosmetičky? Na to se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články