Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

SuperStar Sámer Issa: Hrdinně zachránil svou Pavlu, když dostala ze dne na den padáka v práci

SuperStar Sámer Issa: Hrdinně zachránil svou Pavlu, když dostala ze dne na den padáka v práci
Zdroj: Sámer Issa
+ Dalších 27 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Koronavirová krize se dotkla i lásky zpěváka Sámera Issy. Podle zjištění redakce eXtra přišla jeho Pavla o místo barmanky. A to prakticky na hodinu. Naštěstí finalista historicky první SuperStar ukázal, že je hrdina. Své vyvolené dokázal velmi rychle najít nové zaměstnání...

Říká se, že v nouzi poznáš přítele. Dvojnásobně to platí ve vztahu Sámera Issy a jeho starší partnerky Pavly. Kromě skvělých období se museli popasovat i s horšími momenty, jako je třeba ztráta zaměstnání.

"Pavla přišla o místo kvůli krizi. Dost si zoufala a vůbec nevěděla, co bude dělat. Naštěstí se ukázalo, že Sámer ji opravdu miluje, protože jí díky svým kontaktům během několika dnů sehnal novou práci. Teď aktuálně dělá na recepci jednoho hotelu," řekl eXtra zdroj blízký páru.

Zachránil svou Pavlu

Zeptali jsme se zpěváka, jestli to tak opravdu je. "Já se o tom moc bavit nechci. Pravda to je, ale pro mě je důležitá spokojenost partnerky a klid ve vztahu," řekl stroze do telefonu nadaný zpěvák, který ukázal, že když je potřeba, umí se o svou lásku postarat.

Pavla se Sámerem tvoří pár přibližně rok a půl a když jí zpěvák nedávno pro eXtra vyzdvihoval do nebes, že jde o životní partnerku, zřejmě mluvil pravdu.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy