Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

SuperStar poprvé živě: Porodí Bagárová před kamerami? Mareš jí položil zásadní otázku

SuperStar poprvé živě: Porodí Bagárová před kamerami? Mareš jí položil zásadní otázku
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Další 4 fotografie
superstar 2020
První a zároveň předposlední přímý přenos SuperStar 2020 začal. Letos kvůli koronaviru budou totiž finálové večery jen dva. Z kola ven tak v neděli večer půjde hned pět soutěžících. Ještě napínavější je ale těhotenství Moniky Bagárové (25). Ta má totiž rodit každým dnem a Leoš Mareš (44) si neodpustil vtipnou poznámku.

Samotné finalisty na prvním přímém přenosu tak trochu zastiňuje těhotná Monika Bagárová Všichni se ptají, jestli bude rodit živě před kamerami!

"Tak co, Moniko, jak se cítíš?" ptal se s úsměvem Leoš Mareš své kolegyně. "Myslíš, jestli to dneska přijde? Já doufám, že ne, cítím se dobře," smála se Bagárová, která má těsně před porodem opravdu velké bříško.

Stát se může cokoliv, ale držíme Monice palce, aby dcerku přivedla na svět v bezpečí porodnice a ne v televizním studiu.

Bez diváků

První a letos i předposlední finálový večer se natáčí ve studiu v pražských Jinonicích. Vůbec poprvé v historii SuperStar chybí pod pódiem diváci, kteří by své favority podporovali potleskem. Je tak na každém ze soutěžících, jak se se stíženými podmínkami kvůli koronaviru popere.

Z kola ven půjde hned pět z deseti nejlepších, kteří se letos v SuperStar do finálových kol probojovali.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy