Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

SuperStar plná překvapení: Historicky poprvé postoupilo duo, Mareš přiznal problém s prostatou

SuperStar
Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
soutěž
Čtvrtý castingový díl SuperStar byl plný překvapení. Porota měla možnost vidět zpěváky všech úrovní. Nejvíce však byla uchvácena duem Martinou a Giovannim, kteří tvoří duo i v životě. Chodí spolu několik let a jsou velmi sympatický pár. Jejich zpěv i charisma zaujalo i porotce a historicky poprvé poslali do dalšího kola oba dva. Jedno z vystoupení narušil náhlý odchod Mareše, co se stalo?

Martina Koniariková a Giovanni Ricci předstoupili před porotu velmi skromně. Když ale spustili, všem vyrazili dech.

Čistý zpěv i láska

Píseň Falling slowly zazpívali tak čistě, že se porota rozhodla poslat do dalšího kola oba dva. Giovanni navíc překvapil svým exotickým vzhledem. Jelikož maminka je Italka a otec pochází z Jižní Koreji, už na první pohled se liší od ostatních. S Martinou spolu chodí už od střední školy. "Vy jste tak krásní," podotkla Monika Bagárová (25), která ještě na začátku zdůrazňovala, že postoupit může jenom jeden z nich.

Mareš to nevydržel

Během vystoupení mladého basketbalisty pak všechny překvapil porotce Leoš Mareš (43). Ten si bez jakékoliv poznámky na pár chvil odskočil. Když se vrátil do studia, mladík měl dozpíváno. "Bylo to super," vyhrkl ze sebe Leoš, který soutěžícího ani pořádně neslyšel.

Ostatní se na Mareše nechápavě podívali a slavný moderátor šel s pravdou ven. "Já bych to do pauzy nevydržel, hrozně jsem už trpěl," přiznal Leoš, že v tu chvíli se nemohl soustředit na zpěv mladíka, nýbrž se už viděl na toaletě. "To víte, stárnu, je mi 43," poznamenal ještě Leoš.

Přiznat veřejně problém s prostatou je obdivuhodné. V letošním ročníku SuperStar nás už zřejmě málo co překvapí.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy