Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

SuperStar Petr Borkovec skončil na psychiatrii: Divoký život a totální kolaps, jak je na tom?

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 20 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Petr Borkovec (19) prochází těžkou životní zkouškou, která mu sice dává na jednu stranu pořádně zabrat, ale na stranu druhou se od ní může odpíchnout a všem ukázat, že soutěžící ze SuperStar nejsou jen rychlokvašky, o kterých za rok už ani neuslyšíte. Jeden z nejnadanějších účastníků pěvecké soutěže skončil po psychickém kolapsu na psychiatrii, kde se snaží dát znova dohromady.

Když se Petr Borkovec objevil v prvním kole castingu na SuperStar, porota z něj byla doslova unesena. Od začátku bylo jasné, že mu nejvíce drží pěsti porotkyně Katarína Knechtová, se kterou měl Petr po skončení soutěže krátký románek.

Pro tak mladého člověka, který pochází z malého města, je příval nečekané popularity těžko zpracovatelný a Petr se stal jedním z těch, který kvůli bujarému životu začal mít problémy s psychikou. Velkou oporu má však zpěvák v celé své početné rodině včetně maminky, která "bouchla" rázně do stolu a začala současný Petrův stav řešit s odborníky.

Spousta mladých lidí neunese tlak dnešní doby a končí na psychiatrii s psychickými problémy. Petr se i přes svůj mladý věk postavil problémům čelem a rozhodl se je řešit. Do psychiatrické léčebny se dostal po psychickém kolapsu na svoji vlastní žádost.

"Je obdivuhodné, že i přes svůj mladý věk se staví k problémům čelem a chce je řešit. V současné době se Petr nachází v psychiatrické léčebně a je v rukou těch nejlepších odborníků. Volný čas využívá ke psaní písní, prostřednictvím kterých chce fanouškům sdělit, co se odehrává v jeho hlavě. Je to velký bojovník," vyjádřila se exkluzivně pro eXtra.cz manažerka Petra Borkovce.

"Momentálně se nacházím v psychiatrické léčebně. Někdy člověk ani neví, jak se tady může rychle ocitnout, může se to stát každému z nás. Ještě tady pár týdnů budu, a tak budu rád za trpělivost a podporu," píše zpěvák na Instagramu.

"Skládám tady písně, mám novou kapelu, manažerku, a tak je škoda, že se má tvorba trošku pozastavila, ale někdy člověk musí vědět, kdy je potřeba zakročit, a říkám si, že ty příběhy v písních budou mít i větší sílu. Takže ještě jednou děkuji za trpělivost, tvořím i tady a věřím, že se po prázdninách potkáme na nějakých koncertech," dodává.

Související články

Další články