Psal se rok 2013 a SuperStar se nesla čistě ve znamení podprsenek Polky Ewy Farné, která čím byla víc pro srandu, tím těsnější korzety a větší vycpávky nosila před kamery.

„Píárko“ Novy bylo tehdy nadšené, navenek chlácholilo Farnou, že jsme idioti, ale v reálu se na Nově slavilo, že SuperStar má díky zoufalé snaze Ewy mít trojitá prsa téma pro bulvár. Co dělalo Nově vrásky, byl porotce Habera, navenek velký sympaťák, ale v zákulisí týpek, co se odmítá podílet prakticky na jakékoli PR akci, která jen trošku zavání bulvárem nebo poplatným tajtrlíkováním.

Zoufalá ale byla nejen Nova. Citujeme dva roky starou stížnost kolegů bulvárníků z Bratislavy: „Vy si tam jedete 3× denně kozy Farné a máte vystaráno. Nám teď přijela do Blavy celá ta skvadra a jsme v p*deli, protože tady se nesmí psát ani o Farné a jejím zabouchnutí se do Štefana Pčelára a Habera klasicky všecko bojkotuje, takže super práce, psát tady o SuperStar!“

No nic, dva roky oběhly jako voda a Habera, velký nepřítel gayů a Brna, je zpět. TV Nova potvrdila jeho účast v letošní porotě, ve které zasedne společně s prsaticí Martičkou Jandovou. „Prsatici“ Farnou pravděpodobně oznámí Nova jako veliké překvápko později, ale jedno už je jisté teď. Na PR oddělení Novy musí být vydření, protože spolupracovat s Haberou, to je stejné, jako když jeho manželka Daniela Peštová moderuje, prostě to nejde, ale je to prostě Paľko, co v porotě vypadá dobře, je drsný a naše maminky si z něj v devadesátkách trhaly rodidla!