Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

SuperStar na Nově povolala do zbraně prsatou Jandovou a zlobivou slovenskou mumii: Habera se vrací jako porotce!

Habera s Jandovou si dají opáčko v porotě SuperStar. Ona bude vyprsená a
fajn a odtáhne veškeré PR akce, které on pravidelně bojkotuje.
+ Další 3 fotografie
Nebohá televize Nova chystá páchat další SuperStar sebevraždu, a protože to zatím vypadá, že sousedé z pražské Palmovky tentokrát nechají Talent, vypadá to, že budeme na podzim sledovat jen jednu talentovou soutěž. Nova už ohlásila první porotce. Zatímco o prsou Marty Jandové nebylo pochyb, jméno Habera budí velké rozpaky hlavně v zákulisí.

Psal se rok 2013 a SuperStar se nesla čistě ve znamení podprsenek Polky Ewy Farné, která čím byla víc pro srandu, tím těsnější korzety a větší vycpávky nosila před kamery.

„Píárko“ Novy bylo tehdy nadšené, navenek chlácholilo Farnou, že jsme idioti, ale v reálu se na Nově slavilo, že SuperStar má díky zoufalé snaze Ewy mít trojitá prsa téma pro bulvár. Co dělalo Nově vrásky, byl porotce Habera, navenek velký sympaťák, ale v zákulisí týpek, co se odmítá podílet prakticky na jakékoli PR akci, která jen trošku zavání bulvárem nebo poplatným tajtrlíkováním.

Zoufalá ale byla nejen Nova. Citujeme dva roky starou stížnost kolegů bulvárníků z Bratislavy: „Vy si tam jedete 3× denně kozy Farné a máte vystaráno. Nám teď přijela do Blavy celá ta skvadra a jsme v p*deli, protože tady se nesmí psát ani o Farné a jejím zabouchnutí se do Štefana Pčelára a Habera klasicky všecko bojkotuje, takže super práce, psát tady o SuperStar!“

No nic, dva roky oběhly jako voda a Habera, velký nepřítel gayů a Brna, je zpět. TV Nova potvrdila jeho účast v letošní porotě, ve které zasedne společně s prsaticí Martičkou Jandovou. „Prsatici“ Farnou pravděpodobně oznámí Nova jako veliké překvápko později, ale jedno už je jisté teď. Na PR oddělení Novy musí být vydření, protože spolupracovat s Haberou, to je stejné, jako když jeho manželka Daniela Peštová moderuje, prostě to nejde, ale je to prostě Paľko, co v porotě vypadá dobře, je drsný a naše maminky si z něj v devadesátkách trhaly rodidla!

Mohlo by vás zajímat

Další články