Ve svých osmnácti letech se rodák ze Včelné u Českých Budějovic Adam Vojtěch zapsal do povědomí jako jedna z výrazných tváří druhé řady soutěže Česko hledá SuperStar. Pro jeho výrazné rysy v obličeji, delší blonďaté vlasy a uhrančivý pohled se mu přezdívalo Ken a v soutěži tvořil pomyslnou dvojici s blondýnkou v růžových šatech Světlanou Šáchovou, která dostala přezdívku Barbie. SuperStar se tehdy Vojtěch nestal, nicméně v životě nyní slaví jiné, poněkud nečekané úspěchy.

Adam Vojtěch odolal svodům showbyznysu a po maturitě na českobudějovickém gymnáziu odešel do Prahy studovat práva a mediální studia. Na obou školách byl výborným studentem a získal dva magisterské tituly. Život mu změnilo to, že na právnické fakultě vstoupil do studentského spolku Všehrd, jehož se brzy stal předsedou. Spolek již desítky let pořádá přednášky zajímavých osobností a jednou z nich byl v době Vojtěchova předsednictví i Andrej Babiš, tehdy podnikatel uvažující o vstupu do politiky.

Z pozvaného hosta se brzy stal Vojtěchův zaměstnavatel. S mladým sympatickým studentem práv těsně před ukončením školy si padl Babiš do noty a jakmile školu dokončil, nabídl mu angažmá na právním oddělení své mediální skupiny Mafra. Od té doby začala Vojtěchova hvězda stoupat. Brzy si ho Babiš přetáhl na ministerstvo financí, kde se Vojtěch propracoval až k pozici tajemníka ministra. Na starosti má hlavně dohled nad financováním zdravotnictví a hovoří se i o tom, že svého mladého oblíbence by Babiš rád prosadil na post ministra zdravotnictví, pokud by po volbách získalo jeho hnutí ANO tento resort.

Kromě práce na ministerstvu je Adam Vojtěch rovněž v několika dozorčích a správních radách, například VZP, České průmyslové zdravotní pojišťovny, Státní tiskárny cenin nebo karlovarského hotelu Thermal. Ani zpívání nepověsil někdejší Ken ze SuperStar tak úplně na hřebík. Zpěv má stále jako koníčka a mikrofonu se pravidelně ujímá na plese právnické fakulty, kde je jako jeden z významných vždy vítaným hostem.