Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

SuperStar míří do finále: Tohle je desítka nejlepších zpěváků, porota opět vtipkovala

SuperStar míří do finále.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
superstar

Diváci viděli semifinálové kolo SuperStar 2021, během kterého porota naposledy rozhodla, kdo postoupí mezi ty nejlepší. Do živých kol, které bude moderovat zlatá slavice Ewa Farna, se dostalo pouhých deset zpěváků. Tyhle výkony zaujaly porotu a publikum v pražském klubu Epic nejvíce. Hvězdná porota se navíc opět postarala i o několik vtipných momentů. 

Nejlepší dvacítka zpěváků byla v letošním ročníku SuperStar velmi silná, přesto došlo na vyřazování a porota rozhodla, kdo v soutěži končí. Na konci epizody vznikla desítka finalistů, které diváci uvidí následující týden v prvním živém přenosu.

Neškodný vtípek a první finalista

Nikolas Bitkovskij patří mezi jednoho z nejoblíbenějších soutěžících vůbec. Ještě před jeho důležitým výstupem, si udělala porota vtípek z jeho výraznějších uší. "Když půjdeme na plachtenici, tak budeš stát první na přídi, abychom měli vítr," řekl Pavol Habera, jehož slova Leoš Mareš nejdřív nepochopil. "Protože má krásné uši," ujasnila Monika Bagárová a malý neškodný vtípek byl na světě.

Nikolas zazpíval Watermelon Sugar od Harryho Stylese, který byl dle poroty pohlazením po duši, a tak se společně rozhodli, že jako první soutěžící postoupí do finálové desítky.

Tyhle výkony také ohromily

Ladislav Hunka ztratil před semifinálovým kolem hlas. Přesto se písně Too Close od Alex Clare chopil jako profesionál a předvedl obdivuhodný výstup. "Mohlo to dopadnout hrůzně, ale dopadlo to perfektně," řekl Marián Čekovský, kterého doplnila Monika Bagárová, že až ztratí svůj hlas, tak chce podat stejně dobrý výkon. "Příští týden tady bude prázdná židle, pokud nepostoupíš," dodal Leoš Mareš, se kterým se diváci naštěstí opět setkají.

Elizabeth Kopecká se chopila závěrečného vystoupení. Semifinálové kolo zakončila písní Always Remember Us This Way od Lady Gagy, kterou nadchla celý sál. "Jsi jedna z nejlepších zpěvaček v tomhle ročníku," řekl Pavol Habera.

Další soutěžící, která svým výkonem ohromila byla Marietta Mareková, a to s písní When We Were Young od Adele, která jejímu silnému hlasu velmi sedla. "Líbilo se mi to od začátku do konce. Takhle se má bojovat o finále," hodnotila porota, která také vyzdvihla, že má Marietta výbornou kontrolu nad svým hlasem.

Do TOP 10 dále postoupili Petr Jiran, Filip Svoboda, Nikita Machytková, Katarína Štohrová, Adam Pávlovčin a Adam Janota.

Související články

Další články