Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

SuperStar: Miláček Česka i Slovenska, autor hitu Pošta přichází s novým songem

Už dnes večer nás čeká další kolo SuperStar. Tentokrát se přesuneme z castingů do divadla, kde už půjde opravdu do tuhého. Projít castingy byl pro 120 soutěžících sice důležitý, ale poměrně jednoduchý krok. V Super Výběru už porota musí nekompromisně oddělit zrno od plev, a proto si soutěžící v průběhu tří dlouhých nocí prošli doslova peklem.

Neutuchající optimismus mladého chlapce s těžkým osudem ohromil celé Česko i Slovensko, a tak se Ladislav Angyal přes noc stal miláčkem obou národů.

Nelidské podmínky, ve kterých musel Laci se svou nemocnou matkou žít, přiměly tisíce lidí k tomu, aby přispěly do sbírky pořádané televizemi Nova a Markíza. A díky neuvěřitelné štědrosti diváků SuperStar se vybralo tolik, aby si mohl Laci s maminkou pořídit pořádné bydlení.

Jeho další cesta v SuperStar pokračuje. Díky svému hitu Pošta si nezískal jen srdce diváků a poroty, ale i sympatie ostatních soutěžících. Během Super Výběru se pokoušel udržovat optimistickou náladu a rozdával kolem sebe smích i radost.

Porotě představil svůj další hit, tentokrát o Mikuláši. „Musím přiznat, že ta píseň je opět trochu chytlavá,“ řekl Ladislav a rozesmál porotu. Má nakročeno k tomu, aby se stal SuperStar pro rok 2018?

Super Výběr v SuperStar nově už v neděli na Nově.

Související články

Další články