Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

SuperStar Martina Balogová přiznala: Uživit se zpíváním je těžké!

+ Dalších 8 fotografií
Po své účasti coby finalistka v první řadě pěvecké show SuperStar měla Martina Balogová nakročeno k hvězdné kariéře. Byl o ni mezi pořadateli akcí nebývalý zájem. Jenže otěhotněla a porodila syna Pepu. Zpívání šlo stranou a dnes je pro ni velmi těžké uživit se zpěvem!

Její výrazný hlas v SuperStar si lidé zamilovali. Martina si rozhodně nemohla stěžovat, že by neměla dostatek práce. V soutěži se zviditelnila a vypadalo to, že lidově řečeno „přejede“ stálice české hudební scény. Ale přišlo těhotenství a Martina začala odmítat nabídky.

„Soutěž mi hodně pomohla, ale od SuperStar uplynulo hodně času a dnes už to není, co to bývalo,“ prozradila eXtra.cz sympatická Martina. Měsíčně si zpěvem vydělá mezi 20 až 30 tisíci korun. „Dřív to bylo rozhodně lepší. Bez manažera se kšefty shánějí těžko,“ přiblížila, že dnes se uživit hudbou je pro ni čím dál těžší. „Ale nestěžuji si,“ dodala Martina s úsměvem.

Zpěv i přes nižší poptávku rozhodně nehodlá pověsit na hřebík a naopak by v budoucnu ráda znovu prorazila. Budeme jí držet palce!

Mohlo by vás zajímat

Další články