Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

SuperStar Martin Chodúr ukázal rodinku: Vypadají jako reklama na štěstí!

Zpěvák během soutěže a dnes.
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Zpěvák Martin Chodúr (28) je se svojí o šestnáct let starší partnerkou zjevně šťastný. Plnými doušky si užívá společně strávený čas i s jejich tříletým synem Martínkem. Zpěvákův hlasový projev je naprosto nezaměnitelný, i proto válcuje hitparády se svojí novou peckou. Rodina je u něj ale stále na prvním místě.

Martin Chodúr vyhrál první řadu československé SuperStar v roce 2009. Hned posléze se seznámil se svojí partnerkou Ivonou Selníkovou, u které mu vůbec nevadilo, že je o šestnáct let staší, protože když najdete tu pravou, není co řešit. Z rodinných fotografií štěstí jenom prýští. O tom se můžete přesvědčit sami ve fotogalerii.

Zpěvák nyní boduje v hitparádách s hitem Klidně plakej dál, na němž je znát jeho rukopis. Ještě aby ne, když si text i hudbu napsal sám. Chodúr je zkrátka hudebník tělem i duší a jeho vyzrálý hlas fascinuje širokou veřejnost. Od dob, kdy se stal výhercem hudební reality show, dozrál především fyzicky. Z kolouška se stal zodpovědný taťka.

Související články

Další články