Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

SuperStar, která se zastala černocha, čelí odporné kritice: Jsme zrůdy, tak mlč a odstěhuj se, vzkazují Češi

+ Dalších 34 fotografií
RASISMUS
Jak málo stačí k tomu, aby se z Čechů stali naprosto nepochopitelně rasisté. Do seriálu Ulice před týdnem přišel jako nová postava Afroameričan Victor, který hraje přítele Roziny. Co spustil jeho příchod, snad nikdo nečekal. Češi začali herce okamžitě urážet a mít na něj rasistické narážky. Když se ho zastala bývalá účastnice Česko hledá SuperStar Madalena Joao (35), schytala to také.

Bývalá účastnice SuperStar Madalena Joao se už nemohla dívat na to, jak lidé uráží hudebníka a herce Jareda Baileyho a řekla k tomu své. „Rasisté opět nezklamali. Fakt se někdy stydím za to, z jaké země pocházím,“ řekla eXtra.cz Madalena Joao (35), účastnice finále první řady Česko hledá SuperStar. Žena má předky z Angoly.

„Pořád se musím pozastavovat nad tím, kolika lidem stojí za to povrchně hodnotit jakékohokoliv člověka na základě barvy pleti. Je to tak ubohé, protože zlo páchají úplně všechny rasy bez ohledu na barvu. Nikdy jsem neslyšela v papírnictví ani doma hádat se pastelky, možná protože jsou inteligentnější než lidi,“ zlobí se zpěvačka.

Jenomže sotva se zpěvačka začala pohoršovat nad rasistickými poznámkami některých Čechů, komentující jí to na sociálních sítích pořádně vrátili. „Je smutné, že stydlivka, která se stydí za Čechy tu pobývá, a když jsme takoví rasisté, tak se nebojí o život, prostě nejlepší bude, ať si vybere jiný stát, kde rasismus není, mám ale pocit, že téhle už nepomůže ani navigace,“ podivně okomentoval jeden pán slova zpěvačky na Facebooku.

„A kdo ji tu drží?“ reaguje další. „Jděte s tím už do prdele. Odstěhujte se z Česka, když vás to tak štve,“ blábolí další. Je až neuvěřitelné kolik hloupých Čechů má přístup k internetu a rozsévá po sociálních sítích zlo.

Mohlo by vás zajímat

Další články