Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

SuperStar je Emma. Po jejím triumfu zbyla pachuť a otázka, jak je to s hlasováním

SuperStar je Emma. Po jejím triumfu zbyla pachuť a otázka, jak je to s hlasováním
Zdroj: facebook.com
SuperStar za rok 2015 se stala Emma Drobná. Je to mladá hezká holka, umí zpívat, vypadá docela dobře na televizní obrazovce. Přesto její triumf řada diváků nechápe. Navíc se mluví o tom, že při diváckém hlasování nebylo vše průhledné.

Emma Drobná je pěkná holka a dá se říci, že je tou správnou SuperStar Přesto po jejím vítězství zůstává na patře taková podivná pachuť. Hodně lidí totiž otevřeně mluví o tom, že poslední večer v SuperStar byl hodně podivný.

O tom, že soutěž je zmanipulovaná a o celkovém výsledku nerozhodují jen diváci v SMS hlasování, se šušká už hodně dlouho. Letos například někteří novináři už hodinu před vyhlášením psali, že vítězkou je Emma - více ZDE

Slovenka Emma Drobná (21) za sebou nechala dva osmnáctileté kolegy. Druhý skončil Štěpán Urban a na místě třetím se umístil Pavol Kovaliček.

"Všechno bylo možné. Byli jsme tři, takže byla nějaká šance, že vyhraju. Ale netipovala jsem zrovna sebe. Myslela jsem, že vyhraje Štěpán, že se mu to podaří. Je to super zpěvák, co navíc hraje dokonale na kytaru," uvedla Emma pro TV Nova a dodala, že vyhrané peníze bude určitě investovat do hudby.

Vítězství v SuperStar ještě neznamená, že Emma dokáže prorazit v šoubyznysu. Teprve nyní to pro ni vlastně celé začíná. Kariéru začíná s puncem vítězky, která vyhrála hodně podivné finále.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy