Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

SuperStar: Emma Drobná překvapila soutěžící! Podívejte se na povedené VIDEO

+ Dalších 11 fotografií
Po první náročné noci, kdy Super Výběr opustilo rovnou šedesát soutěžících, nás čeká další napínavý večer. A i tentokrát se diváci mohou těšit hned na dvě nervydrásající kola.

První kolo se odehraje na pohádkovém zámku v Dobříši. Tam zbylá šedesátka soutěžících podstoupí zkoušku zpěvu za doprovodu malé kapely. Pro mnoho mladých talentů to bude vůbec poprvé, kdy budou muset zpívat s kapelou, což není zdaleka tak jednoduché, jak se může zdát. Poté se Super Výběr z Dobříše přesune zpět do industriální haly v Libčicích nad Vltavou, kde na soutěžící čekají vypjaté duely.

Všichni soutěžící letošní SuperStar si přejí kráčet ve stopách zatím poslední vítězky – mladé zářící hvězdy slovenské pop-music Emmy Drobné. Už jen to, že jedna skupina dívek musí zpívat Emmin hit Words, byl pro ně šok. Největší překvapení ale zažila Popelka z Hořic Zuzana Chalupová, kterou na zkoušce písně navštívila samotná SuperStar 2015! A protože Zuzana stejně jako ostatní členky její skupiny s písní bojovala, Emma se ji pokusila uklidnit a udělit cenné rady. Nyní je jen na Zuzaně, jestli je dokáže před porotou zúročit.

SuperStar Super Výběr v neděli od 20:20 na Nově.

Související články

Další články