Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

SuperStar čeká šílený zpěv a vymyšlený jazyk! Školák Pepa by se vyjímal v Hvězdné pěchotě

+ Další fotografie
Už v dnes večer pokračuje další díl castingů letošního ročníku pěvecké show SuperStar. Opravdu talentovaní zpěváci mají šanci zvítězit a odnést si astronomickou částku 2 mega. To však zřejmě nebude případ deváťáka Pepy z Českého Krumlova, který svým nevydařeným vystoupením vyrazí porotě dech.

Aby soutěžící v SuperStar postoupil, musí oplývat značným talentem, ale bohužel ne vždy se to podaří. I takovým případem je šestnáctiletý Josef z Českého Krumlova.

Josef chodí do devátého ročníku základní školy, rád maluje a fotografuje. „Jsem strašně nervózní, že to zkazím nebo zapomenu text,“ říká Josef, který má naneštěstí ve svém okolí jen lidi včetně matky, kteří mu tvrdí, že dobře zpívá. To, co předvede, porotě vyrazí dech.

Navíc si Pepa vymyslel vlastní jazyk, který má do angličtiny hodně daleko. Po skončení jeho vystoupení porotě dojde řeč.

Související články

Další články