Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

SuperStar Borkovec se mstí Knechtové z blázince: Foto INTIMNÍCH CHVIL s novou láskou!

Zdroj: Instagram, Profimedia.cz
+ Dalších 38 fotografií
Borkovec jede
Při tomhle pohledu muselo Katarínu Knechtovou (38) bodnout u srdce! Její zajda z loňské SuperStar, se kterým si přes půl roku užívala, si těsně před psychickým zhroucením našel jinou. Po drsných kopačkách od slovenské zpěvačky se Petr Borkovec (19) dlouho vzpamatovával, teď ale dal všem najevo, že je znovu zamilovaný. S novou přítelkyní se totiž rovnou vyfotil při postelové intimní chvilce!

Kromě toho, že se otočí za každou lahví alkoholu, se oči Petra Borkovce upínají i ke všem sukním. Tesknění po Kataríně Knechtová už má ale definitivně za sebou a srdce finalisty SuperStar 2018 zase patří jediné dívce!

S novou láskou Maruškou, která je kupodivu podobně stará jako zatím neúspěšný zpěvák, to táhne už několik týdnů. Borkovec nový vztah propálil na Instagramu už v polovině května. Potom všechny fotky smazal, aby se s Maruškou za pár dní vyfotil nahý v posteli!

Fanoušci jsou přesvědčeni, že tuhle intimní chvilku se svou kočičkou si na sociální síti Borkovec vystavil kvůli Knechtové. Ta se sice tváří, že se přes románek s mladíčkem dávno přenesla, jenže si pořád nenašla náhradu. A to podle mnohých znamená, že má Petra pořád v hlavě.

Borkovec nedlouho po zveřejnění snímků z postele skončil v blázinci. Nechal se tam zavřít dobrovolně, chce si všechno v hlavě urovnat a vrátit se psychicky v pohodě. Tak snad pobyt v léčebně nezamává s novým vztahem s Maruškou.

Související články

Další články