Petr Borkovec patří jednoznačně mezi nejvýraznější aktéry show SuperStar 2018. Kromě toho, že je skromný a umí dobře zpívat, tak je také hodně pohledný a děvčata se na něj lepí všude, kde se objeví.

Sám Petr je momentálně nezadaný a nějakému vztahu by se určitě nebránil. Před nějakou dobou to vypadalo, že všechny holky ostrouhají, protože se finalista SuperStar zamiloval do své kolegyně Timei Lacové.

Dokonce si napsal dojemný vzkaz pod společnou fotku, který byl adresován právě pohledné blondýnce. „Jsem do ní zamilovaný!“ napsal v angličtině k fotografii s Timeou Lacovou. Jenomže vztah nedopadl a Petr neskrýval smutek.

Později nesmazal jenom text, ale rovnou i celou fotku. Poté to začalo vypadat, že k mladíkovi cítí velké sympatie jedna z porotkyň Katarína Knechtová. Petr s ní má spoustu selfíček na Instagramu, což zpěvačka s ostatními soutěžícími nemá.

Jeho nejčerstvější objev je ale Emma Drobná, která se Petrovi líbí. Společnou fotkou se také pochlubil na svých sociálních sítích. Tak kterou si, Petře, nakonec vybereš?