Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

SuperStar 2021: Sestru hvězdy z Ulice dohnala porota k slzám. Sebastian odzbrojil Haberu

SuperStar 2021: Sestru Anety Krejčíkové z Ulice dohnala porota k slzám
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
SuperStar

Další díl pěvecké show Česko Slovenská SuperStar na televizi Nova přivedl diváky k slzám i do varu. Krásná Češka Kateřina se v zákulisí odvázala a předvedla smyslný taneček kolem porotce Mariána Čekovského. Dokonce se během natáčení stalo něco, co nebývá zvykem. Pavol Habera se slzami v očích obejmul mladinkého Sebastiana. Co ho tak dojalo?

Půvabná Kateřina Krejčíková (27) z Prahy v zákulisí prozradila, že její velkou vášní je kromě hudby i tanec. Zpěvu se Katka začala věnoval až po narození dcerky.

Překvapením bylo, že Patricie Pagáčová Kateřinu zná, protože je sestrou její kamarádky a kolegyně Anety Krejčíkové z Ulice. "Sestra zpívá moc hezky, beru ji jako svou múzu," řekla v medailonku Kateřina. Před porotou vystoupila s písní Diamonds od Rihanny.

"Tvůj hlas je krásný, ale to ostatní nefungovalo," řekla Monika Bagárová a Habera souhlasil. Bylo to napínavé, ale Kateřina se slzami štěstí v očích nakonec postoupila do divadla.

Syřanka překvapila Mareše

Exotická kráska Lara Abou Hamdanová, která se před lety přestěhovala se svým otcem na Slovensko, odzbrojila porotu. Lara, původem ze Sýrie, překvapila Leoše Mareše svou perfektní češtinou bez výrazného přízvuku. Ačkoliv měla dívka připravenou písničku v angličtině, na žádost porotců zazpívala lidovou syrskou píseň.

Dojatý Habera

Nejemotivnějším vystoupením dnešního dílu byl zpěv Sebastiana Dejmeka. Mladík se narodil s mozkovou obrnou a jeho rodiče se ho vzdali hned po narození. Jeho šance na to, že bude kdy chodit, byly podle lékařů mizivé. Naštěstí se dostal k úžasné adoptivní matce, která se nevzdala a díky speciální metodě naučila Sebastiana chodit.

Když se ho Habera zeptal, co by udělal s výhrou, ihned odpověděl, že by peníze dal na péči pro svého bratra, který je nemocný a musí jít do speciálního domova s ​​profesionální péčí.

Sebastian si na casting připravil vlastní tvorbu. "Hraješ krásně na piano a líbí se mi, že jsi do toho dal emoce a city," řekla Monika. "Tvoje vystoupení bylo moc dojemné a hezký a děkujeme, že jsi přišel," řekla Patricie.

Jeho vystoupení velmi dojalo drsňáka Pavola Haberu, který vstal a objal Sebastiana se slzami v očích a popřál mu štěstí. Následovalo objetí i od ostatních porotců. Ačkoliv nepostoupil, všechny porotce dojal.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy