Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

SuperStar 2020 zná finalisty: Vyřazení jasné favoritky diváky odrovnalo, pak se konalo překvapení

SuperStar 2020 zná finalisty: Vyřazení jasné favoritky diváky odrovnalo, pak se konalo překvapení
Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
SuperStar
Máme za sebou semifinálové kolo, které bylo pro mnohé soutěžící zlomovým. Během týdne lidé na sociálních sítích hojně diskutovali o tom, kteří soutěžící mají šanci se dostat z TOP 18 do TOP 10. Jak ale dnešní večer ukázal, ti největší favorité pohořeli a soutěžící aspirující na vítěze pokazili co mohli. Z mužské části byl úspěšný Martin Schreiner a za dámské osazenstvo zaválela Esther Lubadika a naopak nejvíce pohořela jinak perfektní Klára Berisha.

6 postupujících dívek do finále

Dnešní kolo SuperStar bylo velmi vyhrocené, protože soutěžícím šlo skutečně o všechno. Mezi nejlepších deset se dostali skutečně jen ti nejlepší a konkurence byla obrovská. Půvabná soutěžící Júlia Kramárová má zkušenosti již z německé SuperStar, kde se však do finále nedostala.

V Česku se jí to ovšem podařilo. Júlia sice dle poroty předvedla dnes svůj nejslabší výkon, ale nakonec postoupila. Další postupující se stala Esther Lubadika, která porazila Kláru Berishu. Klára konstantně předváděla perfektní výkon, ale tentokrát to nestačilo.

"Chtěl jsem, aby to skončilo," okomentoval její výkon Leoš Mareš (44). Třetí postupující se stala Dominika Lukešová, která je zatím příliš nevýrazná a musí na sobě ještě zamakat. Naopak velkým překvapením byla Barbora Piešová, která to na pódiu pořádně rozbalila, porotu dostala do kolen a postoupila do finále. Pátou postupující dívkou se nakonec stala Diana Kovaľová. Velkým překvapením bylo i postoupení šesté dívky Lucie Bikárové

4 postupující chlapci

Prvním postupujícím z chlapců se stal Martin Schreiner "Výborný výkon," komentovala jeho vystoupení Patricie Pagáčová (31). "Bylo to super," dodal stroze, ale výstižně Pavol Habera (58).

Do finále dále postoupil Michal Šafrata, Timotej Májsky a Giovanni Ricci

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy