Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

SuperStar 2020: Vyhazování v soutěži zpříjemnila její hymna Příběh nekončí

SuperStar 2020: Vyhazování v soutěži zpříjemnila její hymna Příběh nekončí
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
SuperStar 2020
Nedělní díl SuperStar 2020 se opět odehrával v divadle a v užším kruhu pouhé poroty, štábu a soutěžících. Čtyři týmy po čtyřech lidech musely předvést výkony tak dobré, aby někdo postoupil dál. Někteří soutěžící porotu opět překvapovali a někteří naopak zklamali. Zazněla dokonce hymna soutěže z roku 2015. "Tohle není SuperStar, tohle jsou jatka," uvedl Mareš při hodnocení.

Bára Piešková, která byla v první čtveřici, je pro Moniku Bagárovou vždy překvapením. "Ať už vzhledově nebo tím, co předvedeš," uvedla Monča na pravdou míru. I Habera byl naprosto zaujat tím, co předvedla. "Ty jsi jedno překvapení za druhým," prohlásil zpěvák. První čtveřice však nepokračovala v celém složení a vypadla Sandrine.

Rozdělení oblíbených dvojčat

V druhé čtveřici byla Karin, Zara, Luboš a David. Zpívali známou píseň Příběh nekončí, která zazněla v SuperStar 2015 jako její hymna. Tu si pro sebe zpívala i Monika s Pavolem. Ze čtveřice postoupila Karin jako jediná. Patricie si všimla, že nejvíc plakala právě ona.

Patnáctiletá Dianka opět překvapila

Ve třetím, tentokrát jen holčičím, kvartetu byly Diana, Adéla, Tereza a Hanka. Písně od zpěvačky jménem SIA jsou velmi složité, což uznala i Patricie Pagáčová. A právě na tom pohořely Hanka a Tereza. Patnáctiletá Dianka opět uchvátila stálici Haberu a ukázala, že dokáže jít ještě dál.

Miláček Timotej pokračuje

Píseň Demons od Imagine Dragons museli předvést Kamila, Natálie, Vašek a miláček dívek Timotej. Pavol Habera hned při příchodu kvarteta poznal, že právě Timotej měl největší strach. A šlo hlavně o text. Porota se rozhodla pro postup vybrat Natálii a Timoteje.

Duety v hotelu Imperial

Soutěžící se poté museli poprat s duety, a to v hotelu Imperial. Porotci si chtějí všímat i toho, jak mezi sebou fungují. U první dvojice, děvčat ve třpytivých šatech, bylo rozhodování složité. Porota je pustila dál obě. Jarda s Dominikou předvedli velmi dojemný výkon, ale postoupila jen Domča. "Chtěl bych, aby si mě lidé zapamatovali jako toho, kdo rád zpívá," poznamenal Jarda.

Giovanni a Martina jsou pár a předvedli smyslné vystoupení s písní Señorita. Porota je chce slyšet oba zpívat i sólo a postoupili. Esther a Michal předvedli skvělý výkon, ale nepostoupil Michal.

V příštím dílu se diváci mohou těšit na zbývající duety. SuperStar bude opět plná napětí, dojetí, slz, radosti, zklamání a nervů.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy