Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

SuperStar 2020 startuje už v neděli: Porotce Leoš Mareš se toho bál

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
SuperStar
Oblíbená pěvecká soutěž SuperStar se už v neděli vrací zpět na televizní obrazovky. Na diváky čeká překvapení, a to v podání pětičlenné poroty. Jako téměř každý rok tak i letos tam zasedne Pavol Habera. Společně s ním o osudu soutěžících bude rozhodovat Leoš Mareš a tři další. Kdo to bude?

Na obrazovky televize Nova se po delší pauze vrací populární soutěžní pořad SuperStar. Premiéra odstartuje v neděli 16. února a diváci pak pokračování soutěže budou moci sledovat každý další nedělní večer. Krom částky dva miliony korun čeká na výherce jedinečná možnost prorazit v hudebním průmyslu.

Na diváky letos čeká novinka a tou je pětičlenná porota. Jako už tradičně mezi porotci uvidíme Pal'a Haberu. K němu se letos nově přidá i Leoš Mareš (43), který má se SuperStar mnoholeté zkušenosti ovšem jako moderátor. „Pavol Habera zůstává a všechno okolo něj se mění,“ řekl Leoš Mareš. Krom Leoše usedne do poroty také zpěvačka Monika Bagárová, herečka Patricie Pagáčová a komik a hudebník Marián Čekovský.   Jak reaguje Mareš na to, že tentokrát bude rozhodovat o postupech a naopak o pádech soutěžících? „Bál jsem se toho, že budu muset říkat ne. A ta obava se ukázala jako správná, protože je to opravdu velmi těžké a jako porotce to musím říkat. Jako soutěžící bych to slyšet nechtěl a jako moderátor jsem to říkat nemusel, protože jsem tam byl spíše jako rodič nebo kamarád,“ svěřil se Mareš pro portál Červený koberec.

Související články

Další články