Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

SuperStar 2020: Pohledná soutěžící odzbrojila Pala Haberu svým napěchovaným dekoltem

+ Další 2 fotografie
SuperStar
Oblíbená hudební show SuperStar už dnes večer pokračuje svojí druhou epizodou. Pětice porotců ve složení Leoš Mareš (43), Monika Bagárová (25), Pavol Habera (57), Patricie Pagáčová (31) a Marián Čekovský (42) budou opět rozhodovat o postupu soutěžících, kteří si přišli splnit svůj sen. Na diváky čekají nadějní a talentovaní zpěváci, ale i ti, kteří svými výkony porotu i celý národ rozesmějí nebo šokují.

Spousta soutěžících je hrdá na nejrůznější věci – někteří na to, co v životě dokázali, jiní na svůj zpěv. Překladatelka knížek pro děti Renata Kristina Jehličková je nejvíce hrdá na svá prsa. A v průhledném topu je dávala všem na odiv.

Největší poprask způsobila mezi porotci, kteří z jejích předností nemohli spustit oči. Zejména Paľo Habera Bylo to tak možná poprvé, co se nemilosrdný kat přestal soustředit na techniku zpěvu a musel si oči zakrýt kartičkou.

A to netušil, že za dveřmi Renatu sleduje její svalnatý přítel. Ten slíbil, že pokud si z Renatina outfitu bude dělat porota legraci, přijde si to s nimi vyřídit ručně stručně. Jak to celé dopadne? To se dozvíte už dnes večer na Nově.

Související články

Další články