Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

SuperStar 2020 odstartovala: Marián Čekovský v porotě baví, Pagáčová divákům překáží

Zdroj: archiv TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
premiéra
V neděli se na obrazovkách televize objevil první díl soutěže SuperStar 2020. Diváci si na novinku, kterou je pětičlenná porota, udělali velmi rychle jasný názor. Příjemně potěšil komik a hudebník Marián Čekovský (42), který je hodnocen jako nejvtipnější člen. Naopak navíc je v show podle některých diváků Patricie Pagáčová (31), která sice jako osobnost nikomu nevadí, mnozí si ale myslí, že jako herečce jí nepřísluší hodnotit pěvecké výkony.

První díl SuperStar 2020 je za námi. Porota společně s diváky objevila spoustu nových talentů, mezi nimiž se nepochybně nacházeli i favorité na postup do semifinále. Soutěžící letos hodnotilo celkem pět známých osobností, mezi nimiž si diváci našli oblíbence, ale i člověka, který jim vzhledem ke své kariéře v show připadá zbytečný.

Největším překvapením byl především pro české diváky slovenský hudebník a komik Marián Čekovský, který byl v průběhu hodnocení soutěžících vtipný a jeho humor lidem nepřipadal trapný. V komentářích na sociálních sítích ho diváci hodnotí jako profesionála.

Naopak by diváci uvítali, kdyby porota byla čtyřčlenná. Vyřadili by z ní Patricii Pagáčovou, která podle nich jako herečka nemá nárok hodnotit zpěv. K tomuto názoru je dle komentářů na sociálních sítích přiměl hlavně fakt, že nechtěla nechat postoupit krásnou učitelku s nádherným hlasem Karin Křížovou a všeobecně prý hodnotí spíše podle sympatií. Jak ale sama řekla, bývalá hvězda Ulice se snaží do hodnocení vnést právě divácký pohled, ne ten odborný.

Bagárová, Mareš a Habera

Monika Bagárová, jakožto bývalá účastnice soutěže, která se dnes zpěvem úspěšně živí, byla divákům sympatická. Jako největší odborník v oblasti hudby je však v jejich pamětích zapsán Pavol Habera, který je v porotě již stálicí.

Rozporuplné názory mají diváci na Leoše Mareše, který byl doposud moderátorem, mikrofon ale letos vyměnil za křeslo. Zatímco podle mnohých se na roli moderátora výborně hodil a byli na něj zvyklí, jiní ho v nové úloze uvítali. Kdo se v porotě líbí a naopak nelíbí vám?

Související články

Další články