Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

SuperStar 2020 má svého vítěze: Srdce nejvíce diváků si získala Barbora Piešová

SuperStar 2020 má svého vítěze: Srdce nejvíce diváků si získala Barbora Piešová
Zdroj: archiv SuperStar
+ Dalších 9 fotografií
Vítěz SuperStar
Dnes večer se konalo očekávané finále pěvecké soutěže SuperStar. V superfinále se utkalo 5 nejlepších a celý večer byl opravdu napínavý. Zvítězit ale nemohou všichni a srdce nejvíce diváků si nakonec získala Barbora Piešová, která si domů odnesla titul nové československé SuperStar.

V neděli se na televizi Nova odvysílal poslední díl letošního ročníku SuperStar Ve finálovém kole se utkalo celkem pět nejlepších. Zprvu o osudu soutěžících rozhodovala porota ve složení Pavola Habery, Leoše Mareše, Mariána Čekovského, Patricie Pagáčové a Moniky Bagárové Nyní rozhodovaly už jen hlasy diváků.

Vítěz SuperStar 2020

Finálový večer byl opravdu napínavý. Všichni soutěžící předvedli skvělé výkony, ale titul nové československé SuperStar si mohl odnést jenom jeden. Diváci si jako vítěze vybrali talentovanou Barboru Piešovou.

Barbora zazpívala v prvním kole I'm So Excited od The Pointer Sisters, ve druhém pak Milovanie v daždi od Richarda Müllera a v posledním zazářila s písní Next to Me od Imagine Dragons. Vítězství bylo rozhodně zasloužené. Krom titulu si Barbora odnese domů i pohádkovou výhru ve výši dvou milionů korun.

Průběh večera

Pětici superfinalistů, kteří se v posledním kole představili, vybrali taktéž diváci. Od premiéry prvního dílu uběhlo 105 dní a dnes se konečně rozhodlo o vítězi. Byla to velkolepá show plná překvapení ale i napětí.

Největším překvapením pro fanoušky bylo, když se na obrazovkách objevila porotkyně Monika Bagárová. Vzhledem k tomu, že před pár dny porodila, všichni si mysleli, že se finále účastnit nebude.

Finálový večer byl rozdělen do tří etap. V první části soutěžící zazpívali světový hit, ve druhém kole měli na výběr mezi českou nebo slovenskou skladbou. V posledním kole se předvedli už jen tři soutěžící a mohli si zvolit písničku podle svých představ. Mohli zazpívat svojí nejoblíbenější skladbu, se kterou v předchozích kolech nejvíce zazářili.

Do třetího kola nepostoupil, Giovanni Ricci, který skončil pátém místě. Další, kdo nepostoupil byla Dominika Lukešová, ta skončila na čtvrtém místě. Naopak Diana Kovalová, Martin Schreiner a Barbora Piešová postoupili. Martin skončil na třetím a Diana skončila druhá.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy