Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

SuperStar 2020 má pět porotců: Nováček Marián Čekovský ví, co dělá, a má hlas jako zvon

+ Další 4 fotografie
V pěvecké soutěži SuperStar 2020 se objevila první zásadní změna. Místo čtyřčlenné poroty se diváci mohou těšit na pět porotců. Rozhodovat o výsledku bude moderátor Leoš Mareš (43), zpěvačka Monika Bagárová (25), herečka Patricie Pagáčová (31), zpěvák a stálý porotce Pavol Habera (57) a nakonec slovenský komik a hudebník Marián Čekovský (42), který je pro české diváky největší záhadou.

Pěvecká soutěž Česko Slovenská SuperStar 2020 začíná již dnes 16. února po osmé večer na TV Nova a na Slovensku na TV Markíza. V SuperStar mají soutěžící za úkol ukázat svůj pěvecký talent a probojovat se k výhře v hodnotě 2 000 000 korun.

„Každý ročník SuperStar se snažíme něčím ozvláštnit a přijít s novinkami, které budou pro diváky atraktivní. Tentokrát budeme mít vůbec poprvé v historii SuperStar v porotě pět členů a myslím, že se nám podařilo sestavit mimořádně zajímavou partu, která zaujme všechny divácké kategorie,“ říká režisér a producent SuperStar Pepe Majeský.

Moderátor, bývalá soutěžící a herečka

Moderátorské eso Leoš Mareš se jako porotce objeví prvně, do loňského roku působil v soutěži jako moderátor. Monika Bagárová, která se v první řadě soutěže objevila jako soutěžící a dostala se až do finále, také usedne za stůl se zbytkem poroty. Úspěšná herečka Patricie Pagáčová bude letos hodnotit poprvé, diváci si ji mohou pamatovat z českého seriálu Ulice.

Stálice Habera a hudebník Čekovský

Stálý porotce a slavný zpěvák Pavol Habera nesměl chybět a opět byl osloven pro roli porotce. A nakonec největší novinkou je slavný slovenský komik a hudebník Marián Čekovský.

Spolupráce s velkými jmény

Čekovský se na hudební scéně pohybuje přes dvacet let a spolupracoval například s Richardem Müllerem nebo IMT Smile, také se do povědomí lidí dostal svými sólovými projekty. Diváci si oblíbili jeho schopnost improvizace a humor. Prý plánuje mezi soutěžícími hledat hlavně takové lidi, kteří jsou originální a do toho, co dělají, dávají všechny své emoce.

Marián Čekovský je navíc zpěvák, skladatel i moderátor, v Slovenské televizi moderoval společně s Peterem Marcinem pořad Mini Talent Show. Hrál například v kapele No Name a hudebně spolupracoval i s velkými jmény, jako je Rytmus, Strapo nebo Dara Rolins.

Související články

Další články