Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

SuperStar 2020: Karin Křížová byla finalistkou v České Miss 2019, pak přešla ke zpěvu

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
finalistka
Karin Křížová (21) se v neděli objevila v premiérovém dílu SuperStar 2020, diváci ji ale mohli zahlédnout na televizních obrazovkách už dřív. Loni se totiž objevila v České Miss a dostala se až do finále mezi šest nejkrásnějších dívek Česka. Mezi šesticí soutěžících byla jediná blondýnka a považovala to za možné plus. Informace sdělila serveru Super.cz.

V Česko Slovenské SuperStar 2020 se objevila finalistka České Miss 2019. Jednadvacetiletá Karin Křížová překvapila svým zpěvem, kterému se věnuje už řadu let a zpívá i v kapele. Talentovaná zpěvačka je také učitelkou v mateřské školce.

Vítězství v soutěži krásy se sice nekonalo, ale přiznala, že je ráda, že se přihlásila. Prý se jí zvýšilo sebevědomí a k tomu odhodlání zkusit další soutěž, právě SuperStar, ať to má všechno najednou, jak řekla na castingu pěvecké soutěže. Hodně ji prý přesvědčovaly její kamarádky a děvčata v soutěži.

Hrozilo, že nikdy nebude matkou

Loni v květnu podstoupila laparoskopickou operaci, protože bojovala s těžkým zánětem vaječníků. Hrozilo jí, že se nikdy nedočká dětí a mateřství. „Byla jsem před měsícem na laparoskopické operaci,“ uvedla Karin pro server Super.cz. „Týkalo se to gynekologických potíží, už jsem v pořádku. To, že budu moct mít děti, je pro mě perfektní zpráva,“ dodala, zatímco byla na soustředění České Miss na Krétě.

Karin se obávala, že po operaci bude mít kvůli jizvám na břiše obrovské minus v hodnocení. „Porotci České Miss ale říkali, že to vůbec není problém, jsem ráda, že mě takhle podpořili,“ zakončila rozhovor pro Super.cz. Soutěž sice nevyhrála, ale odhodlání jí zůstalo.

Od modelingu ke zpěvu

V premiérovém díle SuperStar 2020 nezačala nejlépe, netrefila na začátku písně tón. Porotci si ji chvíli dobírali, ale pak ji samozřejmě nechali začít znovu. Nakonec předvedla slušný výkon, stálice Pavol Habera řekl, že je to skoro super a rozhodl se pro postup. Monika Bagárová přiznala, že Karin je krásná, zpívat umí a také se rozhodla dát jí šanci.

Leoš Mareš řekl, že doufal ve víc, proto zvolil ne. A ani od Patricie Pagáčové ano nedostala, čekala prý také malinko víc, za ni to bylo málo a řekla ne. Marián Čekovský při hodnocení prohlásil, že její výkon byl výborný, i když by se to dalo zlepšit, a také pochválil její vzhled. Rozhodnutí bylo na něm, nakonec se rozhodl pro ano, a tak nechali Karin Křížovou postoupit.

Související články

Další články