Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

SuperStar 2020: Filip Cabala tančil jako Jackson, takový moonwalk jste ještě neviděli!

+ Další 3 fotografie
SuperStar 2020
Třetí díl pěvecké show SuperStar 2020 bude odvysílán v neděli večer. Nejen že se může porota společně s televizními diváky těšit na talentované zpěváky a jejich skvělé výkony, také se sem tam objeví člověk, který nejspíš neměl štěstí a pěveckého talentu moc nepobral. Tentokrát se mohou diváci těšit i na taneční kroky.

Oblíbená hudební show SuperStar 2020 už v neděli večer pokračuje třetí epizodou. Pětice porotců ve složení Leoš Mareš, Monika Bagárová, Pavol Habera, Patricie Pagáčová a Marián Čekovský bude opět rozhodovat o postupu soutěžících, kteří si přišli splnit svůj sen. Na diváky čekají nadějní a talentovaní zpěváci, ale i ti, kteří svými výkony porotu i celý národ rozesmějí nebo šokují.

Jako Michael Jackson?

Soutěžící, kteří přichází na castingy SuperStar, zvládají kromě zpěvu i jiné dovednosti. Někteří umí malovat, jiní věštit budoucnost a devatenáctiletý Filip Cabala z obce Bzince pod Javorinou se zase věnuje tanci. A ne jen tak ledajakému – umí imitovat Michaela Jacksona

Tedy alespoň to o sobě tvrdí. A porotě své umění také náležitě předvede v podobě moonwalku i jiných Jacksonových kreací. Kromě tance ale ukáže i svůj talent na zpěv, který podle něj přišel zničehonic, ze dne na den. Dokáže porota jeho talent ocenit?

Související články

Další články