Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

SuperStar 2020: Eliška Rusková prozradila, jak se seznámila s miláčkem publika Timem

Zdroj: archiv Elišky Ruskové.
+ Dalších 5 fotografií
ROZHOVOR
Pohledná a roztomilá Eliška Rusková (17) je známá z loňského ročníku SuperStar, kde se dokázala dostat mezi deset nejlepších a následně skončila na krásném druhém místě. V neděli byl odvysílán první díl nové řady a Eliška v něm nechyběla. Tentokrát ale na casting přišla jako psychická podpora Timoteje Májského, který se okamžitě stal miláčkem publika a porota z něj byla úplně unesená. Mladá zpěvačka nyní eXtra.cz prozradila, jak se s Timem seznámila a zda má reálné šance na výhru.

Timotej Májsky, jasná sázka na favorita?

Talentovaný Timotej Májský se objevil v prvním kole castingu SuperStar a porotě svým výkonem doslova vyrazil dech. Mladý nadějný zpěvák si před pěveckou soutěží prošel nelehkých obdobím, kdy mu dala jeho milovaná košem.

Slovenský talent se ale rozhodl, že zabojuje a věnoval své bývalé přítelkyni píseň, se kterou se postavil před porotu. Patricie Pagáčová a Monika Bagárová (25) byly z hlasu vlasatého zpěváka úplně vedle.

Jenom Leoš Mareš si do Timoteje trošku rýpnul, když řekl, že muž by se neměl držet dlaní na srdci, když dívce vyznává lásku. Lidé ale tuhle malou klišé drobnost Timotejovi jistě odpustí. Mnozí jsou dokonce toho názoru, že je jasným favoritem na vítěze.

Eliška Rusková vsadila na kvalitního koně

Eliška Rusková (17) se přišla podívat na casting SuperStar a zároveň podpořit svého kamaráda Timoteje. „Známe se přes Instagram už docela dlouhou dobu. Před dvěma lety jsme se vlastně viděli úplně poprvé,“ řekla redakci eXtra.cz Eliška.

Lidé na sociálních sítích se začali ptát, zda věnovaná píseň nepatří jen tak náhodou samotné Elišce. „Písnička mi věnovaná nebyla. A to vím určitě. Timothy je moc hodný kluk s úžasným srdcem, ale jsme opravdu jen kamarádi,“ vyvrátila veškeré spekulace.

A jaké jsou podle zkušenější Elišky Timotejovy reálné šance na úspěch? „Timothy má úžasnou barvu hlasu a pokud se bude držet toho, že výhra opravdu není všechno a je důležité si to hlavně užít, tak si myslím, že to zvládne. Ale nevím, nikdy jsem ho neslyšela zpívat třeba rychlé písničky. Bude to pro něj určitě výzva,“ dodala pohledná zpěvačka s tím, že by se do budoucna vůbec nebránila třeba společnému singlu.

Související články

Další články