Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

SuperStar 2020: David Jakubkovič stál na prahu života a smrti, zbyla mu jen jizva

+ Další 2 fotografie
Oblíbená hudební show SuperStar 2020 už v neděli večer pokračuje třetí epizodou. Pětice porotců bude opět rozhodovat o postupu soutěžících, kteří si přišli splnit svůj sen. Na diváky čekají nadějní a talentovaní zpěváci, ale i ti, kteří svými výkony porotu i celý národ rozesmějí nebo šokují. Se životním příběhem přichází i student David Jakubkovič.

Na třetí díl SuperStar 2020 se mohou diváci těšit už tuto neděli. Pětice porotců, kde sedí moderátor Leoš Mareš, herečka Patricie Pagáčová, hudebník a komik Marián Čekovský, zpěvačka Monika Bagárová a zpěvák Pavol Habera, bude čelit dalším nadějným a talentovaným zpěvákům.

Zároveň se ale dostaví i ti, kteří porotu rozhodně nezaujmou a mohou rozesmát a šokovat nejen je, ale i diváky televizních obrazovek.

Na prahu života a smrti

Život není vždy procházkou růžovým sadem a dokáže si pro nás přichystat i pořádně tvrdé rány. Své o tom ví i sedmnáctiletý student David Jakubkovič, který se v pouhých pěti letech ocitnul na hranici života a smrti.

Tehdy ho jeho rodiče v dobré víře vzali na ranč do přírody. Jenomže tento výlet se malému Davidovi málem stal osudným. V ohradě se splašil kůň a nic netušícího chlapce kopl do hlavy. Davida okamžitě helikoptérou přepravili do nemocnice a jen díky včasnému a profesionálnímu zásahu lékařů a své velké životní síle David přežil.

Bojovník David

Tato nehoda ho ale nadosmrti poznamenala tím, že má v obličeji místo kostí titanové šrouby a zároveň mu na památku toho osudného dne zůstala veliká jizva. David je ale veliký bojovník a tuto událost a své přežití bere tak, že je na světě proto, že má poslání. A tím posláním možná je být zpěvákem a rozdávat lidem svým zpěvem radost.

Dokáže se David poprat s další těžkou životní zkouškou a přesvědčí hvězdnou porotu, že má dost velký talent na to, aby se mohl stát novou česko-slovenskou hvězdou?

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy