Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

SuperStar 2020 Barbora Piešová: Věřit na koronavirus je jako věřit na Ježíška!

SuperStar 2020 Barbora Piešová: Věřit na koronavirus je jako věřit na Ježíška!
Zdroj: archiv Barbory Piešové
+ Dalších 12 fotografií
covid-19
Barbora Piešová (19) si stále ještě zvyká na slávu, kterou jí přinesla výhra v soutěži SuperStar 2020. Diváci pořadu se rozdělili na dva tábory a zatímco jedni jsou z ní nadšení, ostatní ji příliš nemusí. Piešová navíc přilila pomyslný olej do ohně i svým výrokem o koronaviru - věřit na něj je prý jako věřit na Ježíška.

Vítězka letošního ročníku SuperStar Barbora Piešová byla od počátku soutěže favoritkou mnoha diváků. Na casting přišla jako nenápadná šedá myška a výhru si odnesla kompletně proměněná v krásnou mladou ženu. Její zpěv sice širokou veřejnost vesměs baví, její výroky pak ale nikoliv.

Piešová se stále ještě vyrovnává s náhlou slávou, ke které ale patří i nenávist. Spoustu nepěkných komentářů na svou osobu si přečetla poté, co řekla, že nevěří na nákazu, která celosvětově stála život už více než 400 tisíc lidí. „Nevěřím na koronavirus. Je to jak věřit na Ježíška, taky jste ho nikdy neviděli,“ řekla Barbora v rozhovoru pro slovenský magazín Nový Čas.

Samotnou ji na pandemii koronaviru prý nejvíce trápilo uzavření jejích oblíbených kaváren. Sama sebe zachraňovala tím, že dojela na pumpu, tam si s rouškou a dezinfekcí koupila horkou čokoládu a šla ji vypít do auta.

Barbora Piešová reaguje

Piešové výrok o koronaviru se lidem rozhodně nelíbil a na sociálních sítích jí to dali najevo, mnohdy i velmi vulgárně. Barbora zareagovala sdílením snímku, na kterém se usmívá od ucha k uchu a místo reakce na ošklivé komentáře poděkovala těm, kteří ji bránili. „Děkuji všem, kteří si mě zastali při tom početném hejtu,“ napsala k fotce. Co si o jejích slovech myslíte vy?

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy