Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

SuperStar 2018: Vyhraje favorizovaná Mašková, nebo ji převálcují mladší ročníky?

Holky jsou soupeřky.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 13 fotografií
Byl to boj a ještě bude. K překvapení všech totiž ve finále pěvecké reality show SuperStar 2018 zůstaly jen dívky. Je tedy jasné, že vítězkou se stane Eliška Rusková (15), Karmen Pál-Baláž (19) nebo favorizovaná Tereza Mašková (22). Která má největší šanci na výhru?

Finále SuperStar 2018 budou pěkné nervy. Tereza Mašková je sice miláčkem národa, zdánlivě favorizovaná všemi v okolí, ale není všechno tak, jak vypadá. Bezesporu má nejvýraznější vizáž i hlasový projev. Nemůže se ale přestat snažit. Stejně tak by totiž mohla vyhrát patnáctiletá Eliška Rusková nebo Karmen Pál-Baláž, která je známá tím, že má velkou trému, takže těžko říct, zda by na ni nebyl tlak po vítězství moc silný.

Teprve patnáctiletá Eliška má hlas jako zvon, ale věk je na jejím smýšlení znát. Jejím idolem je Demi LovatoJessie J, které s přehledem převálcuje. Minimálně tu první. V posledním díle uvidíme, zda převálcuje i ty, se kterými se utká na pódiu.

„Eliška je jasná vítězka,“ píší jedni na sociálních sítích. „Kdo má uši a vkus, tak musí uznat, že Terka je TOP,“ oponují jiní v diskuzi. „Pro mě je jednička. Karmen je nejlepší,“ ozve se třetí tábor fandů. Všechny dívky zpívají nádherně a každá z nich má svůj okruh fanoušků, proto těžko říct, která si vítězství zaslouží nejvíce.

Související články

Další články