Šokovaným porotcům bez problémů tykal a předvedl jim i black metal! Marta Jandová a Klára Vytisková se raději schovaly pod porotcovský stůl.

„Do SuperStar jsem se přihlásil, protože mi kamarádi říkali, že můžu být hvězda,“ říká sebevědomě David Krenželák ze slovenské obce Dojč, který si nic jiného než postup nepřipouštěl.

„Dnes jsem absolutně připravený, že postoupím. Už mám připravenou i oslavu, takže to nemůžu zrušit,“ překvapil David. Když Dodo předstoupil ve své šusťákové bundě a kšiltovce před porotu, okamžitě jim vykouzlil úsměv na tváři.

Na svou stranu si hned naklonil Martu Jandovou, když prozradil, že zpíval v black metalové kapele. „Paní Jandová, však já vím, kdo vy jste. Vy jste rockerka silná!“ perlil David před pobavenými porotci, kterým zazpíval písničku Vráť trochu lásky medzi nás.

Už po pár slovech ale zapomněl text, musel si vytáhnout papír s nápovědou a pomoct si tahákem. Porotcové Davida přemluvili, aby zazpíval i ukázku black metalu. „A když zavřeštím, postoupím už?“ rozesmál nakonec porotu.

My mu postup rozhodně přejeme! A vy? Jak dopadne Dodo z Dojča, uvidíte již tuto neděli na Nově!