Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

SuperStar 2015 má svého vítěze! Souhlasíte s volbou diváků? Přejete to Emmě?

SuperStar 2015 má svého vítěze! Souhlasíte s volbou diváků? Přejete to Emmě?
Zdroj: facebook.com
SuperStar nakonec ovládla krásná žena. Novou Česko Slovenskou SuperStar se stala Emma Drobná. Za sebou nechala jak sympaťáka Pavola Kovalíčka tak i Štěpána Urbana. Toho mnozí považovali za největšího favorita soutěže.

"Wow! Děkuji všem, kteří mě podporovali a co mi poslali hlas. Děkuji porotě, muzikantům, moderátorům, produkci, rodině, fanouškům. Děkuji všem. Asi před půl hodinou jsem si uvědomila, že jsem tu v SuperStar. Vy jste nejlepší!" řekla dojatá Emma a převzala z rukou porotců šek na 2 miliony korun.

"Jsem strašně vděčný každému, kdo mě chtěl podpořit. Uvidíme, co bude dál. Vy jste zlatí a mazaní prostě," uvedl Štěpán Urban, který obsadil druhou pozici.

Poslední večer letošní SuperStar okořenilo vystoupení Pal'a Habery s kapelou Team, kteří zahráli mix svých největších hitů. Legendární porotce se tak vůbec poprvé v historii soutěže objevil na pódiu.

Večer plný překvapení a originálních dárků pro porotce ozvláštnil i návrat všech pěti ex-finalistů, kteří podpořili své bývalé kolegy. Společně navíc zazpívali hymnu Příběh nekončí, kterou napsal Pal'o Habera společně s Danielem Hevierou. Zajímavé je, že na první místo netipoval Emmu nikdo z nich.

Související články

Další články