Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

SuperŠok! Finalistka SuperStar Martina Balogová dozpívala! Čím se teď živí?

+ Dalších 8 fotografií
Má obrovský talent, její hlas se řadí k těm nejlepším - finalistka první řady pěvecké show SuperStar Martina Balogová (38) ale nedokázala se svým potenciálem od doby, kdy se objevila na televizní obrazovce, dobře naložit, a podle informací, které má eXtra.cz k dispozici, se aktuálně živí jinou profesí než zpěvem. Podle všeho si vydělává v Německu jako pokojská...

Má hlas jako zvon, ale nedokázala ho za poslední roky dobře prodat. Rodačka z Ústí nad Labem aktuálně změnila profesi a na chleba si vydělává jinak, než by mnozí u ní čekali. „Dojíždí do Německa, kde dělá uklizečku v hotelu. Vydělá si něco kolem třiceti tisíc korun, což jsou peníze na sever Čech celkem slušné. Pěveckých kšeftů v poslední době měla jako šafránu, a tak jí nic jiného nezbývalo,“ řekl eXtra.cz velmi dobře informovaný zdroj.

Martina se před rokem netajila tím, že zpívání ji sice živí, ale není to žádná sláva. „Vydělám si asi dvacet pět tisíc měsíčně, kšeftů už není tolik co dříve,“ prozradila tehdy. A mluvila také o tom, že její kšefty jsou hlavně nárazové. „Je to podle období,“ svěřila se.

Jak to vypadá, spoléhat na to, že sem tam někde na nějaké akci vystoupí, už ji přestalo bavit, a tak začala na hlavní pracovní poměr dělat pokojskou. Redakce se Martinu snažila oslovit, ale nereagovala na dotaz. Martině tak zpěv zůstal, ale už nezpívá před publikem, ale spíše proto, aby se jí v práci s písničkou lépe uklízelo. Aktuální řadu SuperStar můžete sledovat každou sobotu.

Mohlo by vás zajímat

Další články