Má hlas jako zvon, ale nedokázala ho za poslední roky dobře prodat. Rodačka z Ústí nad Labem aktuálně změnila profesi a na chleba si vydělává jinak, než by mnozí u ní čekali. „Dojíždí do Německa, kde dělá uklizečku v hotelu. Vydělá si něco kolem třiceti tisíc korun, což jsou peníze na sever Čech celkem slušné. Pěveckých kšeftů v poslední době měla jako šafránu, a tak jí nic jiného nezbývalo,“ řekl eXtra.cz velmi dobře informovaný zdroj.

Martina se před rokem netajila tím, že zpívání ji sice živí, ale není to žádná sláva. „Vydělám si asi dvacet pět tisíc měsíčně, kšeftů už není tolik co dříve,“ prozradila tehdy. A mluvila také o tom, že její kšefty jsou hlavně nárazové. „Je to podle období,“ svěřila se.

Jak to vypadá, spoléhat na to, že sem tam někde na nějaké akci vystoupí, už ji přestalo bavit, a tak začala na hlavní pracovní poměr dělat pokojskou. Redakce se Martinu snažila oslovit, ale nereagovala na dotaz. Martině tak zpěv zůstal, ale už nezpívá před publikem, ale spíše proto, aby se jí v práci s písničkou lépe uklízelo. Aktuální řadu SuperStar můžete sledovat každou sobotu.