Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Extra Host Zdeněk Pohlreich: Superšéf bude moderní, hodně našlapaná jízda

+ Dalších 11 fotografií
Před jedenácti lety ho skoro nikdo neznal, dnes byste ale jen stěží našli Čecha, který by nevěděl, kdo je to Zdeněk Pohlreich (62). Český Gordon Ramsay za poslední dekádu s Ano, šéfe! naučil republiku vyžadovat kvalitnější jídlo v restauracích a nyní, den před svým návratem na obrazovku s pořadem Superšéf, také naší redakci poskytl otevřený rozhovor, který si můžete pustit ve videu na začátku článku.

Extra Host Zdeněk Pohlreich, který se znovu objeví na obrazovce a opět to bude v kulinářské show, nechal Evu Decastelo nahlédnout do svého soukromí. A velice ji překvapil prohlášením, že nikdy netoužil po tom, mít dceru. „V žádném případě. Má ji švagrová a já bych to doma nechtěl,“ rázně vrtěl hlavou čerstvý Superšéf.

Superšéf

A na co se tedy v zbrusu novém pořadu můžeme těšit?

„Lidem na místě jsme nakukali, že se tam bude dělat jiná věc, rozhodně netušili, že se tam objevím já. Předcházely tomu ale i skryté kamery. Těch 24 hodin se do toho pak naostro šlape a je to jízda. Díky tomu, že se pořad dělal s větším rozpočtem než Ano, šéfe!, najalo se víc lidí, je to také modernější a filmovější. Máme tam například obrazovky, na kterých se odehrává několik dějů najednou,“ láká televizní star.

„Zdeňka mám jako člověka hrozně ráda, moc si ho vážím. Kdybych se někdy chtěla věnovat kuchařině, což nebudu, protože jsem úplně levá, tak by byl pro mě vzorem. Přesně tak, jak to dělá on, má restauratérství vypadat. Kdysi po zhlédnutí prvních dílů Ano, šéfe! jsem myslela, že to bude dost zlostný pán, naživo je ale velmi chytrý, charismatický, má rád suchý britský humor a hlavně má co říci,“ řekla nám o svém hostu moderátorka Eva Decastelo (41).

Partnerem tohoto dílu je firma Kotányi, která přináší na Váš stůl chutě a vůně koření a bylinek z celého světa. V jejich sortimentu můžete vybírat z více než 4500 druhů. Nechte se inspirovat jejich recepty a uvařte si něco dobrého. Dobrou chuť!

První díl Superšéfa se objeví už v pátek 7. 2. ve 20:15 na Primě. Charismatický kuchařský mistr na pořad kývl prý proto, že v něm během 24 hodin dojde k větším změnám než v Ano, šéfe! za víc dnů.

Odmítl Havla

Zkušený šéfkuchař sice ví, že host domu znamená pán do domu, ale v určitých chvílích je nutné odmítnout i takovou osobnost, jakou je prezident. Zvlášť, když požádá o něco, co šéfkuchař bytostně nesnáší.

„Neříkám to proto, že bych na tom chtěl stavět popularitu našeho podniku. Jednou jsme tu ale měli zajímavou výzvu, už kdysi tu byl s kamarády z hereckého světa prezident Václav Havel. A chtěl kečup na špagety. To jsme mu bohužel museli říct: ‚ְPane prezidente, my kečup nemáme,‘“ zavzpomínal v našem pořadu Zdeněk Pohlreich (62) na své rázné ne.

Záchranka

Proč Zdeněk Pohlreich ignoruje zranění ramene? Jak vypadá jeho typický všední den? Vaří i doma? Proč je třeba umět nadávat lidem? Co v Ano, šéfe! zakazoval točit? Jak dárkem pro svou manželku prokázal, že je romantik každým coulem? Proč si dvakrát musel volat záchranku?

Na všechny tyto otázky i mnoho dalších Zdeněk Pohlreich otevřeně odpovídá na začátku článku ve videu, které se natáčelo v prostorách jeho restaurace Divinis.

Další díl pořadu Extra Host přineseme v neděli 9. února 2020.

Předchozí díly

Všechny části pořadu zde.

Výběr z předchozích dílů:

Související články

Další články