Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Superšéf: Jídlo vedle odpadků, plíseň a špína. Přešlapy, které znechutily Pohlreicha

Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 10 fotografií
superšéf
Majitel chrudimské restaurace tvrdil, že se nechce za svůj podnik nikdy stydět. Jenže před příjezdem Zdeňka Pohlreicha (62) by bylo lepší, kdyby se radši hanbou propadl a zavřel ho na deset západů. Superšéf odhalil přes skryté kamery nechutné chyby. Z toho se obrátí žaludek každému.

Superšéf šel tentokrát do vývrtky z restaurace z východočeské Chrudimi. Zdeněk Pohlreich v přestrojení za dělníka věděl už při příchodu, že takhle to dál nepůjde.

Skryté kamery odhalily zásadní chyby, kterými mohl podnik leckomu způsobit zdravotní potíže. Jídlo se připravovalo vedle odpadků, olej na smažení barvou připomínal spíš kyselinu, všude byl nepořádek a dveře lednice rozežrala plíseň. Ale mezi zaměstnanci hospody panovala dobrá nálada.

„Nikdy se nechci stydět za to, že hospoda u Václava je moje," říkal majitel Jakub, který před Pohlreichovým příchodem chod restaurace dotoval ze svého. Polévku prodával za 10 korun, navíc nebyla k snědku. To byl však ten nejmenší problém.

Proslulému kuchaři se za čtyřiadvacet hodin podařilo ty největší nešvary odstranit. Zůstává jen na provozovatelích, zda to tak udrží. Na pekelné podmínky, které v hospodě panovaly, se podívejte v galerii.

Související články

Další články