Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Superšéf - 24 hodin do pekla a zpět: Zdeňka Pohlreicha čeká těžký úkol

Za produkcí pořadu Superšéf stojí desítky lidí.
Zdroj: TV Prima
+ Dalších 5 fotografií
Superšéf
Zdeněk Pohlreich hlásí grandiózní návrat na televizní obrazovky jako hlavní postava pořadu Superšéf - 24 hodin do pekla a zpět. Opět se bude pokoušet zachraňovat restaurace, které neklapou na sto procent. Jenže tentokrát půjde o úplně jiný koncept. Všechno bude totiž muset stihnout napravit za 24 hodin.

Diváci se opět mohou těšit na pořádně pekelné drama v restauracích. Zdeněk Pohlreich (62) se totiž vrací zpět na obrazovky televize Prima s novým pořadem Superšéf - 24 hodin do pekla a zpět. Tentokrát jeho proces pomoci restauracím bude mnohem komplikovanější než dříve.

Superšéf

Pokud restaurace nejede na plné otáčky, přichází na scénu Zdeněk Pohlreich. Jenže každý podnik má svého majitele i personál a žijí si svým vlastním příběhem. Zdeněk se ho pokusí rozkrýt a přijít na to, kde se stala chyba a proč podnik upadá. Jenže to není tak jednoduché, protože v novém pořadu na to má Pohlreich pouhých 24 hodin. V průběhu tak krátkého času si vezme restauraci do péče - od kuchyně až po vzhled interiéru.

Důležitým úkolem náročné mise je zjistit v naprostém utajení veškeré informace o provozovně a následně se skutečnostmi seznámit i hlavní aktéry. Naučit kuchaře jinému přístupu k vaření. Což probíhá pod taktovkou Zdeňka Pohlreicha v pojízdné kuchyni pořadu Superšéf a dochází k restartu konceptu celé restaurace. Rychle, bez zbytečných prostojů. Čas totiž pořád běží. Zdali podnik po tomto zásahu přežije či ne, je ovšem otázkou motivace, nadšení a práce každého jednotlivce působícího v provozovně. Celý tým je totiž jen tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek.

Zdeněk Pohlreich

Český šéfkuchař, gastronom, podnikatel, autor kuchařek a moderátor kuchařských pořadů na televizi Prima: Takhle můžeme definovat jednoho z nejznámějších českých šéfkuchařů. Co si ale on sám myslí o novém pořadu?

"Chtěli jsme naší prací přispět k tomu, aby zvolená restaurace byla lepší nebo aby se všem zjednodušil život. Kdy se vám stane, že dostanete zdarma například myčku? Líbilo se mi stupňování emocí od šoku přes překvapení k závěrečnému nadšení. Navíc lidé byli většinou zaskočeni tím, co vše se dá změnit za jediný den. To je perfektní poselství celého Superšéfa. Změny se mohou dít, jen lidi musí chtít. A to platí nejen pro obor, ve kterém se pohybuju já," vychvaloval si nový pořad Pohlreich.

Na premiérový díl se můžeme těšit 7. února ve 20.15 na TV Prima.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy