Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Superšéf - 24 hodin do pekla a zpět: Zdeňka Pohlreicha čeká těžký úkol

Zdroj: TV Prima
+ Dalších 5 fotografií
Superšéf
Zdeněk Pohlreich hlásí grandiózní návrat na televizní obrazovky jako hlavní postava pořadu Superšéf - 24 hodin do pekla a zpět. Opět se bude pokoušet zachraňovat restaurace, které neklapou na sto procent. Jenže tentokrát půjde o úplně jiný koncept. Všechno bude totiž muset stihnout napravit za 24 hodin.

Diváci se opět mohou těšit na pořádně pekelné drama v restauracích. Zdeněk Pohlreich (62) se totiž vrací zpět na obrazovky televize Prima s novým pořadem Superšéf - 24 hodin do pekla a zpět. Tentokrát jeho proces pomoci restauracím bude mnohem komplikovanější než dříve.

Superšéf

Pokud restaurace nejede na plné otáčky, přichází na scénu Zdeněk Pohlreich. Jenže každý podnik má svého majitele i personál a žijí si svým vlastním příběhem. Zdeněk se ho pokusí rozkrýt a přijít na to, kde se stala chyba a proč podnik upadá. Jenže to není tak jednoduché, protože v novém pořadu na to má Pohlreich pouhých 24 hodin. V průběhu tak krátkého času si vezme restauraci do péče - od kuchyně až po vzhled interiéru.

Důležitým úkolem náročné mise je zjistit v naprostém utajení veškeré informace o provozovně a následně se skutečnostmi seznámit i hlavní aktéry. Naučit kuchaře jinému přístupu k vaření. Což probíhá pod taktovkou Zdeňka Pohlreicha v pojízdné kuchyni pořadu Superšéf a dochází k restartu konceptu celé restaurace. Rychle, bez zbytečných prostojů. Čas totiž pořád běží. Zdali podnik po tomto zásahu přežije či ne, je ovšem otázkou motivace, nadšení a práce každého jednotlivce působícího v provozovně. Celý tým je totiž jen tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek.

Zdeněk Pohlreich

Český šéfkuchař, gastronom, podnikatel, autor kuchařek a moderátor kuchařských pořadů na televizi Prima: Takhle můžeme definovat jednoho z nejznámějších českých šéfkuchařů. Co si ale on sám myslí o novém pořadu?

"Chtěli jsme naší prací přispět k tomu, aby zvolená restaurace byla lepší nebo aby se všem zjednodušil život. Kdy se vám stane, že dostanete zdarma například myčku? Líbilo se mi stupňování emocí od šoku přes překvapení k závěrečnému nadšení. Navíc lidé byli většinou zaskočeni tím, co vše se dá změnit za jediný den. To je perfektní poselství celého Superšéfa. Změny se mohou dít, jen lidi musí chtít. A to platí nejen pro obor, ve kterém se pohybuju já," vychvaloval si nový pořad Pohlreich.

Na premiérový díl se můžeme těšit 7. února ve 20.15 na TV Prima.

Související články

Další články