Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Superšéf - 24 hodin do pekla a zpět: Z návratu Zdeňka Pohlreicha diváci jásají

Zdeněk Pohlreich v pořadu Superšéf.
Zdroj: FTV Prima
+ Další 3 fotografie
premiéra
V pátek měl na obrazovkách FTV Prima premiéru pořad Superšéf - 24 hodin do pekla a zpět. V něm se diváci dočkali oblíbeného gastronomického génia Zdeňka Pohlreicha (62), který jim po ukončení pořadu Ano, šéfe! velmi chyběl. Nová série o vylepšování restaurací je proto potěšila a jásají nadšením.

Už když se lidé dozvěděli, že se Zdeněk Pohlreich vrací na televizní obrazovky, byli nadšeni. Kuchař se správně proříznutou pusou se stal miláčkem národa ve chvíli, kdy vyšel první díl pořadu Ano, šéfe! Od té doby uběhlo už několik let a diváci se ho stále nemohou nabažit.

Zachránce těch, kteří stojí o vylepšení svých podniků a noční můra nepoctivých i líných majitelů restauračních zařízení se v pátek na obrazovky vrátil v pořadu Superšéf - 24 hodin do pekla a zpět. Ačkoliv se lidé zpočátku trochu obávali, zda bude pořad, jehož natáčení trvá pouhý den, mít vůbec nějaký smysl, jejich strachy se během vysílání rozplynuly.

V premiérové epizodě Zdeněk Pohlreich během pouhých 24 hodin vylepšil restauraci v Mostu, kam se vydal v přestrojení za motorkáře. Kuchaře naučil vařit, číšníkům i servírkám vysvětlil správný přístup ke klientům a špinavá kuchyň se v průběhu pár hodin proměnila v příjemné a čisté místo, které bude pracovníky motivovat k lepší práci.

Kritika je minimální

Nikdy není možné uspokojit všechny, negativních komentářů na adresu nového pořadu se ale našlo skutečně málo. Pohlreich se vrátil do akce a jedné mizerně hodnocené restauraci vdechl nový život. Proto jsou lidé v drtivé většině naprosto nadšeni.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy