Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Supermodelka Linda Evangelista má 55: Konec kariéry slaví přirozeností, jak vypadá dnes

Supermodelka Linda Evangelista má 55: Konec kariéry slaví přirozeností, jak vypadá dnes
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Linda Evangelista slaví 55. narozeniny. Supermodelka, která během své kariéry zazářila na 600 titulních stranách časopisů, se už z přehlídkových mol stáhla a užívá si klidu, kterého kvůli svému povolání v životě moc neměla. V samozvaném důchodu navíc sází na přirozenost a nebojí se ukázat, že je také jen člověk, který zkrátka stárne.

Modelka Linda Evangelista se narodila v roce 1965 ve městě St. Catharines v Kanadě. Bylo jí pouhých 13, když na soutěži krásy Miss Teen Niagara v roce 1978 zaujala modelingového agenta. Právě tomu vděčí za svou kariéru.

Když se Linda přestěhovala do New Yorku, podepsala smlouvu s jednou z nejprestižnějších agentur Elite Model Management. V roce 1984 se pak přestěhovala do jedné z největších módních metropolí, v Paříži strávila velkou část své kariéry.

Evangelista dokázala vzbudit velký rozruch. První šok způsobila především svým agentům, když se na konci osmdesátých let ostříhala úplně nakrátko a přišla tak o spoustu pracovních příležitostí. Největším skandálem ale bylo, když se v roce 2011 provalilo, že otcem jejího syna, jenž se narodil roku 2006, je manžel Salmy Hayek. Ten sice ještě s herečkou v době, kdy dítě s modelkou zplodil, nebyl, ale pravda vyšla najevo až poté, co byl už dva roky ženatý.

Přirozenost

Modelky si během své kariéry zrovna příliš klidu neužijí, létají z jednoho státu do druhého, jdou z mola na molo a z focení na focení. Proto si nyní Linda Evangelista užívá, že je její denní rozvrh úplně volný. Navíc jako modelka v důchodu sází na přirozenost a nebojí se ukázat, že ani ženy, které běžně vídáme jen v tom nejlepším světle, nejsou dokonalé. Na to, jak dnes vypadá, se podívejte v galerii.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy