Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Supermodelka Kurková předvedla v Šanghaji designové kočárky pro stylové rodiče

Supermodelka Kurková předvedla v Šanghaji designové kočárky pro stylové rodiče
Zdroj:
Karolína Kurková
Supermodelka Karolína Kurková strhla pozornost šanghajského týdne módy k rodičovským trendům. Její módní řada kočárků, autosedaček a dětských doplňků ve spolupráci se společností CYBEX rozzářila přehlídkové molo a nadchla čínské rodiče. Představení se zúčastnil i zakladatel značky, pražský rodák Martin Poš. Představení si nenechaly ujít přední čínské celebrity i světová média. Kolekce se nese ve znamení lásky a slavní Češi tak dokazují, že i rodičovství se dá vkusně snoubit se špičkovou módou.

„Naší misí je vytváření stylových a bezpečných produktů pro moderní rodiče a jejich propojení s inovativními technologiemi a módním odvětvím. Karolína do našeho projektu vnesla fantastickou energii a společně s její vášní pro veškeré její životní role vznikla jedinečná kolekce, která nadchne i ty nejnáročnější rodiče,“ prohlásil zakladatel společnosti CYBEX Martin Poš.

Kolekce CYBEX by KAROLINA KURKOVA částečně vznikla za použití recyklovaných vláken REPREVE®. Tato vlákna využívají materiálu shromážděného z až 31 recyklovaných PET láhví a CYBEX se díky tomuto postupu zařazuje mezi značky, kterým záleží na ochraně životního prostředí. Značka tak opravdu kráčí ve stopách svého sloganu CYBEX – pro rodiče zítřka.

Kolekci vévodí téma lásky. Láska se zrcadlí ve veškeré Karolínině tvorbě, stejně tak jako její módní cítění. Designový, láskyplný polibek prostupuje kolekcí stejně jako odvážná škála barev. Stylové puntíky dodávají punc nadčasovosti a jsou symbolem vrtošivé hravosti. „Přijetí, porozumění a láska jsou pro mě to nejdůležitější. Bez lásky nemůžeme fungovat. Já například nemohu žít bez lásky ke svým dětem, svému muži a ke své rodině,“ prohlásila Karolína.

Představená kolekce byla vytvořena pro kočárek CYBEX Priam, jeho odlehčenou městskou verzi CYBEX Mios i naprostou novinku – elektrokočárek CYBEX e-Priam. Tyto cestovní systémy 3 v 1 lze použít v kombinaci s jednou z vítězných autosedaček CYBEX pro novorozence a později jako luxusní sportovní kočárek, ve kterém může dítě cestovat jak po směru, tak i proti směru jízdy. Jako doplněk ke kolekcím je dětské nosítko CYBEX YEMA, které v sobě spojuje nejvyšší módní standard s dokonalou ergonomií.

Díky nepřehlédnutelnému a zároveň nadčasovému designu i prvotřídní funkčnosti si české kočárky oblíbily světové celebrity jako Kylie Jenner, Keira Knightly, Rihanna či Katy Perry.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy